Facebook Poker Bot (Turkçe Poker Bot Grubu) - v14.1 Vip bot V14.1 Vip Bot

kurt_1925

Yeni üye
20 Ağu 2009
41
0
turkecepokerpotnabber.png

İlk olarak sizi temin ederim ki dosyamızın içinde herangibi bir trojan veya keylogger bulunmamaktadır.
Ve mesaj sayıma bakarak sakın içinde virus var demeyin tanıtım amaçlı olduğu için üye olup konu açıyorum.Aşağıda virus totalde taratıp size linki sundum arkadaşlar.

Virus Total Linki :
http://www.virustotal.com/tr/analisis/f59e77df777e78ad1bcc13222871a24b847e232dab3afb69b32222fed90c5913-1277917426

V14.1 Vip Bot Linki :
http://uploaded.to/file/dkgpf0

Şimdi bu bot ne işe yarar derseniz şöyle açıklayayım sizlere ;

1.Bot sizin belirlediğiniz elle ve masaya göre saatlerce oynar.(İyi bir pcye sahip iseniz botunuz günlerce bile oynayabilir. :D :D )

2.Sabırlıdır sinirlenmez ve istikrarlı oynar.

3.Setings ayarlarından istediğiniz masalarda oynar.

4.Dead eye Fred ayarlarından ise istediginiz ellere göre oynar.

Bot nasıl kurulur ;

*Öncelikle botumuzu Hangi masalarda oynatacaksak ,O masalarda Koltuk kaydı yapımasını dikkat edelim.(Bknz Masalar.)
*Eger botumuz koltuk kaydı yaparken 9 kişilk boş odaya birisi gelirse(yani koltuklardan birine otursa) ...DATA/SEAT/ klasörün içindekinleri silip tekrar 9 kişilik boş masaya geçip tekrar koltuk kaydını yapmanız gerekiyor.

Masalar ;

Zyngada ki sistem değişikliğinden sonra tek çeşit olan masalar 4 çeşitde çıkmıştır.

Açık Mavi , Kırmızı , Yeşil , Koyu Mavi

1- Açık Mavi Masalar ;

12emptytable.png

Açıklama : Bu masalar blinds(yani potun) 1$ ile 50$ arası olduğu masadır.

2- Kırmızı Masalar ;

85015699.jpg

Açıklama : Bu masalar blinds(yani potun) 100$ ile 4k arası olduğu masadır.

3- Yeşil Masalar ;

forjordan.jpg

Açıklama : Bu masalar blinds(yani potun) 5k ile 80k arası olduğu masadır.

4- Koyu Mavi Masalar ;

200kt.jpg

Açıklama : Bu masalar blinds(yani potun) 100k ile 40M arası olduğu masadır.

Chip Okuma Özelliği ;

Bu özellik sayesinde botun ne kadar kazandığı veya ne kadar kaybettiğini görebilirsiniz.

*Bunun için tarayıcınızda resimde gibi ekranı ayarlayıp bırakmanız yeterli olucaktır.

Resim :

62c48db6fdec5c0e99b5fdc09906bf19.jpg

Bazı koşullarda botunuz masanın potunu okuyamadığı için size aşağıda ki gibi bi pencere çıkarır.

6962cdbd1442fa8a5080da6b4fffaa76.jpg

Burda yapmanız gereken hangi masadaysanız.O masanın büyük olan potunu ekrana yazmanız gerekir.
Örnek : Diyelim ki 5k/10k oynuyorsak 10000 yazıp save tuşuna tıklıcaz.Resimde 500$/1k örneğini görüyorsunuz zaten.

Bot Console Özelliği ;

Bu özellik sayesinde belirli bi kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapcaksınız.

NOT:Bu kullanıcı adı ve şifreyi forumuzdan alabilirsiniz.

botconsole.jpg

Bot Koltuk Kaydı ;

1- İlk olarak facebook hesabımızı açarak.Poker ugulamasına giriyoruz ondan sonra 9 kişilik bir boş masa bulup turkbot 14.1.VİP.exe'mizi çalıştırıyoruz.

2- Kayıt işlemi başladığı zaman botumuz tek tek koltuklara oturup kayıt yapacaktır.

3- Kayıt işlemi bittikten sonra "Your seats have been recorded. DONE" yazı gelecektir ve botumuz lobbye geri dönecektir ve ondan sonra masaya gidecektir.

Anlatım ve Sunum : kurt_1925

DİP NOT : FORUM ADRESİNİ REKLAMA GİRİYO DİYE YAZAMIYORUZ AMA CONSOLE RESİMDEN FORUM ADRESİNİ GÖREBİLİRSİNİZ ARKADAŞLAR :D :D

rasimer

Katılımcı Üye
11 Ağu 2008
474
0
Arkadaşalr boşuna indirmeyin.Çalışması için şifre gerkyo.o şifrede bi forum sitesinde oraya üye olmanız lazım ama üye olmuyo.

Son düzenleme:

devran4747

Yeni üye
15 Ağu 2010
1
0
kardes indirdim programi yaniz acilmiyor benim pc direkmen adobeyle acmak istiyor oda ac miyor bi zahmet dosya olar koysan. saygilar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.