facebook profile bakan kim ve hangi telefon numarası üzerinden giriş yapmış

commitsu

Yeni üye
24 Eyl 2009
6
0
merhabalar arkadaşlar
ben facebook profilime kim bakmış diye merak ediyorum
ayrıca örneğin ben facebook hesabıma cep telefonum üzerinden giriyorum
karşı taraf benim hangi cep numarasından bağlandığımı görebilir mi ?
bilgisi olan varsa sevinirim

8 Nis 2013
84
0
28
Bakü
Bildiğim kadarıyla, Facebook profilimize bakanları göremiyoruz. Facebookda böyle bir şey yox ve olacağını da sanmıyorum. Diğer sorunuza gelirsek, hayır. Numaranızı profilinize eklememişseniz göremiyor.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Profiline girenleri görme böyle birşey yok , varsa bile en son sohbet ettigin kişileri gösterir sana numara konusuna gelince ise sosyal mühendislik denemelisin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.