Facebook profilinizi sayfaya dönüştürün ☕

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
[COLOR="DarkOrchidBu yöntemle facebook profilinizin bir sayfa kopyasını oluşturabilir ve arkadaşlarınızın da sayfa beğenisi olarak oluşturduğunuz sayfaya aktarılmasını sağlayabilirsiniz.[/COLOR]

[COLOR="White [URL="https://tik.lat/bRUQA"] [COLOR="Red

Demonyoz

Üye
25 Ara 2015
206
0
Rize
Eline emeğine sağlik yanliz bir şey sorucam başka bi sayfayla birleştirip beğenileri obur sayfaya aktarma imkanimiz varmi varsa 14 gün mu beklicem yanitlarsan sevinirim.

Son düzenleme:

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Eline emeğine sağlik yanliz bir şey sorucam başka bi sayfayla birleştirip beğenileri obur sayfaya aktarma imkanimiz varmi varsa 14 gün mu beklicem yanitlarsan sevinirim.

Şimdi denedim birleştirmede sıkıntı yok fakat benim sayfa 2 haftadan daha süre önce açıldığı için 14 gün mevzusunu bilemem onu kendin test etmen gerekiyor.

Kod:
Birleştirme Talebi Başarılı
Kapat
Birleştirmeyi başarıyla talep ettin.

Demonyoz

Üye
25 Ara 2015
206
0
Rize
Şimdi denedim birleştirmede sıkıntı yok fakat benim sayfa 2 haftadan daha süre önce açıldığı için 14 gün mevzusunu bilemem onu kendin test etmen gerekiyor.

Kod:
Birleştirme Talebi Başarılı
Kapat
Birleştirmeyi başarıyla talep ettin.

Tamam teşekkürler baktimda bende birleştirme olmuyormuş 14 gün beklemem lazim galiba denicem iyi forumlar.

3nCrYpTi10

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
487
0
İstanbul
hocam linke tıklandığında facebook hesabının açık olması gerektiğinide not olarak ekle
yoksa başka bir yere gönderiyor

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
hocam linke tıklandığında facebook hesabının açık olması gerektiğinide not olarak ekle
yoksa başka bir yere gönderiyor

E tabii açık olacak hesabınız zaten açık olmazsa hangi hesabı sayfayı dönüştüreceğini nereden bilsin facebook ekibi aklınızı okuyamaz heralde ? ya da okuyabilir mi :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.