Facebook programları üzerinde uğraşanlar içeri.

Grum

Üye
10 Mar 2016
75
0
Herkeze merhaba;

1-) Öncelikle birçoğumuzun ortak sıkıntısı gruplar. Bu gruplardan toplu kurtulmamız için bir program yapılması lazım.

2-) Kendimizi farkettirmek için beğeni hilesi tabiki. Tamamen Türk kullanıcılarından oluşan bir beğeni uygulaması çok hoş olur.

Aklıma geldikçe ekleyeceğim.
Bilenler varsa alıntı yapıp konuma ekleyeceğim.
İyi forumlar...

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
Sağlam bir şikayet botu hazırlayacak Arkadaşlar İçin ' Ben Facebok Hesaplarını biriktiriyorum :)

-----------------------DUYURULUR----------------

RIZA SERT

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
297
0
.php?id=
Sağlam bir şikayet botu hazırlayacak Arkadaşlar İçin ' Ben Facebok Hesaplarını biriktiriyorum :)

-----------------------DUYURULUR----------------

Şikayet Botundan Kolay Ne Var Kardesim Elini Attığın Yer Şikayet Botu Hatta Şikayet Botunu 1 Aylık Bi Programcı Bile Yazabilir..

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
Şikayer botu Yığınnnla Var '' Yok demiyorum AmA

Benim İStediğim Gibi YOK--- Katiliyorum anime :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.