Çözüldü Facebook Sahte Hesap Açamama Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

decapyy

Yeni üye
15 Mar 2018
11
0
20
İstanbul
Hepinize merhaba THT üyeleri.

Ben sosyal mühendislik için sahte hesap açacaktım. Benden E-Posta adresi istedi. Temp-Mail'den geçici bir E-Posta adresi aldım. E-Posta adresini yazıyorum ama "lütfen geçerli bir E-Posta adresi gir" hatası alıyorum.

Bunu nasıl geçebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Ben oyun hesapları için fake hesap açıyorum . Amerika Ip si aldıktan sonra facebooka girip sonra temp mail ile alıyorum sıkıntı çıkmıyor . En son 1 hafta önce aldım fake facebook.

Son düzenleme:

Xaylinks

Üye
15 Mar 2018
52
0
Yandex Mail Kullan Hem Cep No İstemez Hemde Aynı Mailin Sonuna Sadece .tr Ekleyerek 2. Bir Hesap Daha Açabilirsin (2.Hesabın Mailleride 1. Hesabındaki Maile Gider)

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
Dostum oncelikle temp'den bazı rast gele hesablar tutmuyor temp'den msn alırken degistirin msn adresini ordan ikinci bi husus'da facebook'da hesab acarken facebook mail adresini kontrol ediyor ve sana ait resim istiyor en fazla 10 dk kalıcı olur acacagın hesab onun dısında direk kitlenir hesab.

Kafandan rast gele bir numara sallayarak ama kime düser numara bilemezsin numara üstünden hesab acabilirsin dogrulama kodu ister hesabı acarken gec butonuna basarak hesabı normal sekil'de kullanırsın dilersen

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Hepinize merhaba tht üyeleri
Ben sosyal mühendislik için bir fake hesap açacaktım benden e posta istedi bende temp mail den geçici e posta aldım e postayı yazıyorum lütfen geçerli bir
e posta adresi gir yazıyor bunu nasıl geçebilirim.
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba değerli üyemiz, gmail ile hesap oluşturup facebook ta fake hesap açabilirsiniz.

Bunun için textnow uygulamasından 1 adet fake numara ile kaydolurken gmail doğrulaması yeterli olacaktır.

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Merhabalar değerli üyemiz aşağıdaki video yardımcı olacaktır, İyi forumlar dilerim:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=8YoAbO9af-I[/ame]

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Merhaba "decapyy" Konu içeriği incelemiş olup
sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını
önlemek sorunu yaşayan diğer üyelerimizin aram yaptıklarında daha
kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir. Eğer
konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun
açılmasını rica edebilir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.