Facebook Satılık Sayfaları Hacklemek // SerhatTHT

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
prevnet-facebook.jpg

Merhaba arkadaşlar bu konuda r10 da veya sayfa alım satım gibi sitelerde satışa sunulan facebook sayfalarını nasıl kendi üzerinize alacağınızı ve siz satarkende başkalarının sizin sayfanızı nasıl üzerlerine alabileceğini anlatacağım. Bu makale hem savunma hemde saldırı olarak değerlendirilebilir, biraz uzun olacak umarım sıkılmazsınız. :) Öncelikle 100K bir sayfaya satıcı arkadaş 400 TL istemiş hiç pazarlık yapmadan mesaj atın Sitenin ismi Sonsuz Yaşam olsun. Öncelikle bu isme benzer bir sayfa oluşturalım sayfa adında şu iki kelime olmak zorunda Sonsuz - Yaşam Örnek olarak Sonsuz Mutluluk - Hızlı Yaşam Gibi isimler olabilir. Sayfayı kurduktan sonra satıcı arkadaşa ulaşıyorsunuz ve sayfa hakkında konuşuyorsunuz. Hiç bir şüphe çekmeden sayfanın istatistikleri için sizi mod yapmasını istiyorsunuz. Mod yaptıktan işin yarısı tamamlanmış oluyor :)
android-facebook-sayfa-yoneticisi-manset_640x360.jpg

Hemen ayarlar kısmından sayfa birleştirme seçeneğini seçiyorsunuz. Ordan kurduğunuz sayfayı (Sonsuz - Yaşam Örnek olarak Sonsuz Mutluluk - Hızlı Yaşam) seçerek birleştirme talebi gönderiyorsunuz. Talep 7 ile 14 gün arasında onaylanacaktır. Bu sure zarfında admin büyük ihtimalle anlamayacaktır. Talep onaylanınca otomatik yönetici olacaksınız daha sonra adminin derecesini mod daha sonra analist olarak düşürün en sonda da yöneticilikten atın. :)

Evet arkadaşlar buda benim kendime özgü sayfa hackleme yöntemimdir başkalarıda kullanıyor olabilir ama kullanmayanlar için güzel bir taktik başka konuda görüşmez üzere :)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,772
302
85
u bilmiyorum maalesef
Her koyun kendi bacağından asılır. Bilgiyi alırsın ne yapacağın sana kalmış üsttede belirtiğim gibi hem saldırı hem savunma amaçlı bir konu.

Burada ki düşünceleriniz illegal bir platformda ki yorumunuza daha çok yakışır, bilgi amaçlı dediğine birşey demiyorum zaten bilgi güzel şeydir ancak türk platformlarını örnek vererek konunu açmışsın.

Muhammed1626

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,128
5
Los Angeles
prevnet-facebook.jpg

Merhaba arkadaşlar bu konuda r10 da veya sayfa alım satım gibi sitelerde satışa sunulan facebook sayfalarını nasıl kendi üzerinize alacağınızı ve siz satarkende başkalarının sizin sayfanızı nasıl üzerlerine alabileceğini anlatacağım. Bu makale hem savunma hemde saldırı olarak değerlendirilebilir, biraz uzun olacak umarım sıkılmazsınız. :) Öncelikle 100K bir sayfaya satıcı arkadaş 400 TL istemiş hiç pazarlık yapmadan mesaj atın Sitenin ismi Sonsuz Yaşam olsun. Öncelikle bu isme benzer bir sayfa oluşturalım sayfa adında şu iki kelime olmak zorunda Sonsuz - Yaşam Örnek olarak Sonsuz Mutluluk - Hızlı Yaşam Gibi isimler olabilir. Sayfayı kurduktan sonra satıcı arkadaşa ulaşıyorsunuz ve sayfa hakkında konuşuyorsunuz. Hiç bir şüphe çekmeden sayfanın istatistikleri için sizi mod yapmasını istiyorsunuz. Mod yaptıktan işin yarısı tamamlanmış oluyor :)
android-facebook-sayfa-yoneticisi-manset_640x360.jpg

Hemen ayarlar kısmından sayfa birleştirme seçeneğini seçiyorsunuz. Ordan kurduğunuz sayfayı (Sonsuz - Yaşam Örnek olarak Sonsuz Mutluluk - Hızlı Yaşam) seçerek birleştirme talebi gönderiyorsunuz. Talep 7 ile 14 gün arasında onaylanacaktır. Bu sure zarfında admin büyük ihtimalle anlamayacaktır. Talep onaylanınca otomatik yönetici olacaksınız daha sonra adminin derecesini mod daha sonra analist olarak düşürün en sonda da yöneticilikten atın. :)

Evet arkadaşlar buda benim kendime özgü sayfa hackleme yöntemimdir başkalarıda kullanıyor olabilir ama kullanmayanlar için güzel bir taktik başka konuda görüşmez üzere :)

Dostum herşeyi ayarladım beni mod yapmasını istedim tamam dedi ama mod yapmadı sanırım çünkü sayfa birleştirme yerine geldiğim'de yeni kurduğum sayfayı seçtim sonra adamın sayfasını sayfa birleştirme kısmında göremedim sorun nedir?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.