Facebook Sayfa Yöneticileri Mutlaka Bakın

nefsele

Katılımcı Üye
31 Tem 2010
290
0
Eskişehir
Arkadaşlar facebook sayfanız varsa ve çalınmasını önlemek için yapmanız gerekenleri anlatıcam size
1-Başka bir facebook hesabı alın
2-kendi korumak istediğiniz sayfada yeni aldığımız hesabı yönetici yapıyoruz
3-Yönetici yaptıkdan sonra yeni aldığımız hesabımızı donduruyoruz
evet tüm bunları yaptıkdan sonra yöneticiler kısmında yeni yönetici yaptığımız hesap görükmiycek yani demek istediğim adam senin sayfanı çaldı ya sorun etmeyin üzülmeyin
yeni aldığımız facebook hesabı halen sayfamızda yönetici dondurduğumuz hesabı aktif ettiğimizde sayfamızı çalan kişiyi yöneticiler kısmından kaldırabilirsiniz

NOT:anlamayan yazsın yardımcı olurum

Byy Sakmanizm

Katılımcı Üye
3 Ocak 2011
568
0
Dünyadan
:) kardeşim bunu neredeyse herkez biliyor yinede teşekkür ederiz yardım etmek için yazmışsın ama bu her zaman işe yaramayabilir. Bazen sen göremezsin ama başka birisi o gizli admini görebilir ama %90 işe yarayan bir yöntem.

nefsele

Katılımcı Üye
31 Tem 2010
290
0
Eskişehir
Ben denedim hadda başka birisinin sayfasında bile denedim haberi yok genelde gözükmez arkadaşlar kendim kullanıyorum 1 kere çalınmıştı bu yöntemle aldım :)

22 Ara 2010
164
0
peki sayfayı çalan kişi sayfayı sil e tıklarsa sayfa anında silinirmi yoksa belirli bir süre aralıgında mı silinir ?

22 Ara 2010
164
0
işte bu kötüymüş sağol denediğin içinde sayfan o kadar büyük değildi umarım :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.