facebook şifre kırma

sadikf13

Yeni üye
22 Eki 2012
5
0
merhaba ben sadık birisi benim facebookumu çalmış facebookumu geri ala bilmem için face book şifre patlatma ile ilgili program ata bilirmisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

boobssver290

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
676
0
Kardeş Öyle Bi Program Yok Ama Tanıyosan kişiyi bilgisayarına resim müzik gibi dosyalarla keylogger ata bilirsin.

Resime Keylogger Atılıyor Ama Müzik 'e Atılıyormu Bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
facebook şifre ögrenmeyle ılgılı hıc bı program yok sadece yapabılıcegın fake yapıcaksın veya keyloger torajn fılan veya facebookdan gerı almaya calısıcaksın en son bılısıme basvurursun en kotu ihtimal

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Arkadaşım sosyal mühendislik işine yarayabilir. Forumda var biraz araştır.

Örneğin: Bir kız nicki ile facede konuş msn iste cam açıcam falan de sonra adama şöyle de dur sana resmimi yollayım de resmin içinede keylogger koy sonra pat şifreleri al.

Forumda biraz araştır bişeler bulacağına eminim. Ama senin söylediğin gibi bir programla olmaz bu iş.

etsoo

Yeni üye
9 Ocak 2013
7
0
arkadaşlar şunu kafanıza sokun facebook saçma sapan proglamlarla kırılmaz. bu programları professionel hackerlr yapar ve asla link atmaszlar olurda atarlarsa bahtınıza ama zordur sn onu kndi imkanlarınla gri alabilirsn kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.