Facebook Şikayet Botu

Mask3liHacker

Yeni üye
12 Ara 2015
30
0
İstanbul
S.a Arkadaslar . Bi facebook şikayet botu yazıcam ama hesapları açmakta zorluk cekiyorum hem internetsel sıkıntılarımdan dolayı hemde sınavlar vs. Sizlerden Her birinizden 2 facebook hesabı istiyorum her kez atarsa baya bi hesap olur özelden atabilirsiniz.Sadece 2 değil üçte atabilirsiniz birde farketmez. Daha sonra tüm forumda bu botu paylaşacagım . Şimdiden Teşekkürler.

KaplanBedo

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
436
0
Kocaeli
Anladığım kadarıyla arkadaş kendi face hesabımızı degil caldigimiz hackledigimiz face hesaplarını istiyor. Yanlız kardeşim kimsenin vereceğini sanmam. Bu konu yasak bile olabilir. Sen bi fake script hazırla koy bi siteye güzel bir sosyal muhendislikle ondan sonra yattigini yerden face dussun. Onları alıp programını yazabilirsin.

Mask3liHacker

Yeni üye
12 Ara 2015
30
0
İstanbul
millet niye sana facebook hesabını versin kardeş :)

Düzgünce okuyup anlamayı öğrenmenizi taviye ederim.

Sen Kendini Çok Mu Akıllı Sanıyorsun Bu Arada Sınavlar Ne Arada Başladı

Üslubunuza dikkat edin.Ayrıca okuldan okula değişir.

Anladığım kadarıyla arkadaş kendi face hesabımızı degil caldigimiz hackledigimiz face hesaplarını istiyor. Yanlız kardeşim kimsenin vereceğini sanmam. Bu konu yasak bile olabilir. Sen bi fake script hazırla koy bi siteye güzel bir sosyal muhendislikle ondan sonra yattigini yerden face dussun. Onları alıp programını yazabilirsin.

Sizden sadece 2 adet facebook hesabı kurmanızı ve bu hesapların e-posta ve şifrelerini bana atmanızı istedim bu kadar.Ayrıca bu işin sonucunda tüm forum kazanacak fark ettiyseniz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.