Çözüldü Facebook Şikayet

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
2 Haftalık Hesaplar İse 1 Şikayet Yeterlidir 30 Saniyede Kapatmak İçin
Onaylı Bir Hesap İse 100+ Şikayet Gerekebilir Sağlam Bir Hesap İse (Yeni Açılmışsa 20 Adet Yeterlidir)
Sorunuz Olursa Özelden Veya Burdan Sorabilirsiniz :) İstediğiniz Zaman Yardımcı Olurum

8 Ocak 2017
53
0
2 Haftalık Hesaplar İse 1 Şikayet Yeterlidir 30 Saniyede Kapatmak İçin
Onaylı Bir Hesap İse 100+ Şikayet Gerekebilir Sağlam Bir Hesap İse (Yeni Açılmışsa 20 Adet Yeterlidir)
Sorunuz Olursa Özelden Veya Burdan Sorabilirsiniz :) İstediğiniz Zaman Yardımcı Olurum

her zaman bir birimize ihtiyacımız var tabiy kide :D
hiç şüpesiz bir gece ansızım kapını çalarım paşam :D

8 Ocak 2017
53
0
Her Zaman Yazabilirsiniz :) Ayrıca Eklemek İsterim Forumda Şikayet Botları Var 20 30 Hesap Ekleyerek İstediğin Hesabı %50 Kapatabilirsin :)

Ben kendi adıma istemedim ben şikayet ederek kapatıldığını biliyordum
fakat kaç kişi şikayet edildiğinde kapatılıyordu onu bilmiyordum ''THT'' ailesi saolsun yardımımıza yetişti :D
evet o %50 çok işime yaradı bi zamanlar :D hatırladıkça hayla gülesim geliyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.