Facebook. son adım hack az kaldı yardım resimli

apoli2665

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
255
0
Türkiye
profili buldum telefon numarasını buldum ama adama sosyal mühendislik işlemiyor tek şansım şifremi unuttum o bilgileride topladım sayılır son adımda tıkandım

ikinci adımda burada

bundan sonra yeni kapılar açılıyor 3 kapıda kendımı rusyada bulddum :D

burdan sonra bu siteye erişim sağlayamıyorum tarayıcıları hepsinde denedim sizin bildikleriniz benim bilmediklerim le bu işi başarabilirim :)

burda ne yapacağımı soracaklar olur üye olacam adamın ** olan nickini bulacam sonrada şifremi unuttum yapmam gerek D:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.