facebook sorunu hk.

stroce

Yeni üye
25 Haz 2016
45
0
facebook a gırdıgımde boyle bı hata alıyorum gırıs yapamıyorum cozumunu bılen varmı kardesler
ERR_CACHE_MISS

Moderatör tarafında düzenlendi:

ismet103

Kıdemli Üye
20 Eyl 2009
4,001
0
Bir bilgi veya form dolduruken geri almak için mi bastın , tekrar facye gireceksin ve sil baştan bilgileri yeniden dolduracaksın geri alma işe yaramıyor ve böyle hatalar veriyo.

stroce

Yeni üye
25 Haz 2016
45
0
yaptım kardesım olmadıı

sorun faceye gırmıyor ıste gırıs bılgılerını gırıyorum bu hata cıkıyorr

Moderatör tarafında düzenlendi:

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Eğer bir alış veriş sitesinde veya herhangi bir sitede kimlik bilgisi veya bir form doldururken Tarayıcınızda ileri veya geri butonu kullanmanız halinde gelmektedir Bilgi girişi yaptığınız veya bir yere kayıt olurken yaşanan err_cache_miss hatası tekrar aynı siteye girip tekrar bilgileri doldurmanız ile çözüm sağlayacaktır. iy forumlar

stroce

Yeni üye
25 Haz 2016
45
0
ılk once bu hata cıkıyor

---------------------------------
Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.

-------------------------------------------------------------------------------------------
sonra bu hata cıkıyor

Hesabınızı güvende tutmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu:
Arkadaşlarınızdan gelmiş olsa bile, şüpheli bağlantılara tıklamayın
Facebook hesabınızdaki hassas bilgileri başka kişilerle veya internet siteleriyle paylaşmayın
-------------------------------------------------------------------------------------
son ra bu

Üzgünüz, bir hata oluştu.

Bunu en kısa sürede düzeltmek için çalışıyoruz.

Geri Dön

stroce

Yeni üye
25 Haz 2016
45
0
butun tarayıcılarda denedım sorun aynı nedense -spam yayıyor falan neyse sırasıyla tıklıyorum-devam dıyorum yıne aynı sorun 3 tarayıcıdan denedım tarayıcıda deıl sorun hesaptaa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.