Facebook sosyal mühendislik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cino1234

Yeni üye
6 Haz 2010
23
0
Merhaba arkadaşlar , ben şuana kadar 5 6 kişinin facebookunu aldım ama tanıdığım kişilerdi yani fazla sorun yaşamadım , bazı tanımadığım bana küfür eden adamlar var :mad: onlarında almak istiyorum yeni e posta gir diyor giriyorum sonra güvenlik sorusunda takılıyorum bunun bir programı veya bir yöntemi varmıdır ?

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
Öncelikle konu yanlış yerde bidahaki yardımla alakalı konularınızı yardım merkezine açını konunuzu yardm merkezine taşıyorum kolay gelsin...

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
konuya ilaveten yardım edeyim kardeşim keyloger kullanıcaksın rocloger diye aratırsan bulursun karşı tarafa yedirmen gerek buda senin sosyal mühendisliğine kalmış kolay gelsin ...

Chack Scary

Uzman üye
5 Ocak 2012
1,562
0
İstanbul
Facebook,Msn vs. gibi Adresleri Keylogger Programları,Rat programları ve Fake ile Hackleyebilirsin.Yani Kullanıcıların Şifresine ulaşabilirsin.Forumda Tavsiye edeceğim Roclogger ve Esslogger Var.Roclogger ile devam edin.Rat programı olarak da Darkcomet ve Spynet Mevcuttur.Gerekli Bilgiler Kullanmak istediğniz programla beraber verilmiş olması gerekir.

İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.