Facebook Spam

cyberc4tt

Yeni üye
30 Eki 2014
44
0
Selamun Aleyküm Herkese. Arkadaşlar geçenlerde biriyle facebookta atıştık. Çocuk bana formlarla hesap kapattığını söyledi ve senınde hesabın spamdan kapanıcak dedi. 2 gün geçmedi 30 dk da bir faceden atıp yeni şifre istiyor. Facemdeki tüm güvenliklerde yapılı. Bunu nasıl yaptığı hakkında bir bilgisi olan varmı ? Facebook operatorleri formlardan falan bahsediyordu.

TruePeople

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
910
0
Evet Öyle Bir Şey Var Bi Fake Hesap Açarsin Kapatmak İstedigin Kişi Adına Sonra kapatmak İstedigin Kişinin Profiline Girip Beni Taklit Ediyor Dersin %70 Kapaniyor.

Arkadaşımız haklı.Kişi adına fake hesap açarsın.Resimleri falan aynı yaparsın.Sonra taklit ediyor amacıyla şikayet edersin tamamdır.Ama artık pek baktıklarını sanmıyorum .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.