Facebook taki açık basit ama iş görür [ video ] [ HESAP ÇALMA ]

Wirusc0Liq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
472
0
GizLi;)
aynenn hahahahha :D :trl :trl :trl :trl :trl :woott :woott :woott :yaho1 :yaho1 :yaho1 :puah :puah :puah
menupop.gif

Rütbelerine saygılı olmayı öğrenmelisin.. bilmiyenler var diye paylaştım benim seviyem bu değil..

DARKCHULU

Yeni üye
14 Eyl 2009
1
0
aynısını az önce denedim 3 arkadaş olayı yani 3 tane fake hesap açıp kurbanı ekledim daha sonra dedğiniz gibi yaptım fakat o 3 arkadaş olayında benım hesaplarım gozukmedı arkadaşı eklediğim dolayısıyla yapamadım bu durumu nasıl çözebilirim ...

delta711

Yeni üye
25 Ocak 2012
40
0
3. gelmesi için kurban ile akraba ol.. hemen arkadaş olunca göstermiyor facebook böyle açık olduğunu bildiği için engel koyuyor.. yani aradan biraz zaman geçmesi lazım sabreden derviş muradına erermiş ;)

tesekkurler dedıgın dogruymus yakın arkadas olarak degıstırdım oldu yardımların ıcın tesekkurler yanı bılmeye bılırız bırde cok bılen obur arkadaslara seslenıyorum yanı bu forum bır aıleıse yardım edılır deılmı bılmeyen arkadaslar asagılanmaz cok gerıde kalmıssınız gıbı laflarla yanı sen bu ıse basladıgında cok ılerıdenmı basladın??????? bıraz dusun aynaya bak ıstersen yanı sen bılmedıgın bıseyı sormadınmı hıc?????????no amacım kımseye catmak hakaret etmek deıl yalnız bıraz bırsey konusurken bıraz daha dusunmek eger bız bıra aıleysek tesekkurler herkeze!!!!!!!!!!

Wirusc0Liq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
472
0
GizLi;)
delta711 teşekkür ederim. magics2 daha önce yazdıgımı okumadın heral ? ben heran savaşmaya hazırım o zmn anca belli olur kim geride kalmış.

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
yaw kardeş ben yeniyim ben formbuddyden bir index yaptım bir kaç hafta kulandım gayet güzel face hesapları kırdım ama şimdi çalışmıyor ne yapacam yardımcı olurmusunuz bur aralar genel öle hangi hackerciye sorsam benim çalışmıyor diyor ne yapacam yaw ben face çalmayı özledim :(

delta711

Yeni üye
25 Ocak 2012
40
0
delta711 teşekkür ederim. magics2 daha önce yazdıgımı okumadın heral ? ben heran savaşmaya hazırım o zmn anca belli olur kim geride kalmış.

ben tesekkur ederim kardeşim bak bir tavsiyenle yani uzun zamandır ugrastıgım çok hakeden birinin facesini aldım yani sen demeseydin akraba yada yakın arkadas ol dıye yanı belki hala alammaış olacaktım bu arada tavsiyen için tekrar teşekkürler kardeşim

Wirusc0Liq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
472
0
GizLi;)
Teşekkür ederim arkadaşlar ama biraz daha saygılı olursanız sevinirim. Benim seviyem bu değildir. Bilmiyenler için paylaştım bilip bilmeden laf atmayın

Wirusc0Liq

Katılımcı Üye
13 Ağu 2011
472
0
GizLi;)
Evet öyle ama bi yol bulup adamın hesabı kilitlicen ;) sana tavsive face arama yerine sayfa reklamı yaz onları ekle onlar 1 haftada bir anca faceye giriyor ve hepsininde facebook sayfası var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.