Facebook Tema ve Arkaplanı Değiştirme

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Facebook’un standart temasının arkaplanından bıktıysanız, yepyeni arkaplan’a tasarıma merhaba deyin…
Gerçekten birbirinden güzel hoş ve şık temalar bulunmakta. İstediğinizi indirip kurabilirsiniz.
KURULUM VE KULLANIM
1- Öncelikle şu adrese gidin: Facebook themes and skins - userstyles.org

PEKİ NASIL KALDIRIP, ESKİ NORMAL FACE’YE DÖNEBİLİRİM ?

Bunun için, Tarayıcınızın sağ üst kısmında özelleştirme butonu var tıklayın, daha sonra “ARAÇLAR” kısmından “UZANTILAR” sekmesine tıklayın ve “Stylish” eklentisini kaldırın, Bu kadar.

Zaten siteye bakarsanız eklenditlerin nasıl kullancagınızı anlatmakta

Son düzenleme:

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
Peki eklentiler genelde bilgisayara veya facebook hesabımıza zarar veriyor bunun zararı var mı ?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Eklentiler bilgisayra zarar vermiyo denedim ilk bas beden öyle bişeye ihtmal vermedim yalandır filan diye ama baya tema denedim bende şuan için sorun yok kolay kullanımı var zaten.zaten kodlarını incedim bi sorun yok yani sizde bakın belki benm görmediğim bişeyde olur

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
linke tıklarsan orda link vermiş bakabilrisin ordan

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
siteden tekrar bi eklenti seç ordan menü geliyo istediğini ekleyip kaldırabilrsin

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
ben kullannıyorum kasma hiç olmadı kasıyo diye bir şikayette gelmedi şuana kadar

HckerSaw

Üye
1 Haz 2013
51
0
Uygulamayı biliyorum çalışıyorda umarım zarar vermez faceye vs. bende bi kodlarına bakayım öyle kurayım , teşekkürler :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
yorumlarda demiştim ben kodlara baktım bi sıkıntı yok gibi ama göre olursa söylesin tabi.

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
teşekkürler araştırma apıyprum daha iyi şeyler bulunca haberdar edicem sizi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.