Facebook Toplu Arkadaş Önerme Eklentisi Chrome

h3rolady

Üye
10 Haz 2009
53
0
Belki arayan vardır diye paylaşayım dedim yasakmı bilmiyorum ama.

İlk önce Google Chrome yüklüyoruz,
yükledikten sonra sağ üst kosedeki ingiliz
anahtarına
tıklayıp.
araçlar
-> uzantılara giriyoruz
Aşağıda resimde olan eklentileri ekliyoruz. alttaki siteye girip arama yerine
TOGGLE ALL yazıyoruz ve eklentiyi kuruyoruz.
Toggle comments çıkmazsa toggle all yazıp arattığımızda ilk 2 sini kurduktan sonra arama yerine Toggle comments yazıpp kuruyoruz.

3xl9w.jpg

Eklentileri kurduktan sonra chromeyi kapatıp açıyoruz ve facebook'a giriş yapıyoruz.

Kime arkadaş önericeksen profiline girip arkadaş öner diyoruz daha sonra çıkan sayfada 2 kutu çıkıyor 1 - 1000 diye.
facebook her arkadaş önermede 50 sınırdır bildiğiniz gibi bunun için yeni 4-5 sekme açıyoruz arkadaş öner yerini açıyoruz.
İlk arkadaş önerme yerinde 1 - 1000 değerini
1 - 50 yapıyoruz.
2. sekmede 100 - 150
3. sekmede 150 - 200
böyle sekme açtıkta 50şer tane ekliyoruz ve '' toggle subrangeye tıkladğımızda 50 kişiyi anında seçiyo böyle seri seri kasabiliriz tek tek uğraşmaktan iyidir

3y533.png

benim fake hesapta 20 tanıdık arkadaş oldugu için 20 kişi seçilen diyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.