Facebook Üzerindeki Birine Neler Yapılabilir?

Zaphkiel

Uzman üye
7 Tem 2015
1,343
0
Facebook Üzerindeki Birine Neler Yapılabilir? Soru Zaten Açık Arkadaşlar, sebebi bana kalsın çok merak edenler özelden sorabilirler. Ama geçerli bi nedenim olmasa inanın böyle birşeyi sormazdım.

Edit: Herhangi Bir Türde Zarar vermek, hack olsun normal olsun farketmez.

Son düzenleme:

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
Ne yapmak istediğin Tam olarak Anlaşılır Ve Net deil ? Ne üzerine

1- zarar vermek gibimi?
2- rencide etmek gibimi?
3- Alay etmek gibimi?
4- Rezil etmek gibimi?
Ve daha birçok şeyler

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
Edit: Herhangi Bir Türde Zarar vermek, hack olsun normal olsun farketmez.

Gardaşım Yanlış Anlama senin dediğin Olay Kişiden kişiye deişir... Örnek verecek olursam .

Facebook ta Filan Kişi Beni aŞırı Derecede bir şekilde Sinirlendirdi dielim O Kişiye Rahmani veya Şeytani Hertürlü Yoladan Zarar Veririm .

Örnek : Bayan facesi açarım Arkadaş eklerim Duvarına Akla hayale gelmeyecek Şeyler Yazarım ki facedeki tanık tanımadık o ekli kişiler o Adamdan Soğur .... Allah o dereceye Getirmesin yeterki...
HERTÜRLÜ HERŞEYİ YAPARIM.. OZAMAN.. HA BİLİYORUM . ŞU SÖZDE HEP AKLIMDA VE HİÇ ÇIKMAZ...>>>>
HIIIRS GİRDİMİ İNSANA GÖZ KARARIR.. HIRS GİTTİMİ İNSANDAN YÜZ KIZARIR..

Zaphkiel

Uzman üye
7 Tem 2015
1,343
0

Gardaşım Yanlış Anlama senin dediğin Olay Kişiden kişiye deişir... Örnek verecek olursam .

Facebook ta Filan Kişi Beni aŞırı Derecede bir şekilde Sinirlendirdi dielim O Kişiye Rahmani veya Şeytani Hertürlü Yoladan Zarar Veririm .

Örnek : Bayan facesi açarım Arkadaş eklerim Duvarına Akla hayale gelmeyecek Şeyler Yazarım ki facedeki tanık tanımadık o ekli kişiler o Adamdan Soğur .... Allah o dereceye Getirmesin yeterki...
HERTÜRLÜ HERŞEYİ YAPARIM.. OZAMAN.. HA BİLİYORUM . ŞU SÖZDE HEP AKLIMDA VE HİÇ ÇIKMAZ...>>>>
HIIIRS GİRDİMİ İNSANA GÖZ KARARIR.. HIRS GİTTİMİ İNSANDAN YÜZ KIZARIR..

Üstadım adamın facesi fake, sürekli de fake hesap açıp, benim din kültürü öğretmenliği okuyan ablama rahatsız edici şekilde ( +18 ) konuşuyor. ve Ablam daha kendisine küfür edildiğinde bile ağlayan biridir. ve ağlamasına dayanmıyorum.

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
Üstadım adamın facesi fake, sürekli de fake hesap açıp, benim din kültürü öğretmenliği okuyan ablama rahatsız edici şekilde ( +18 ) konuşuyor. ve Ablam daha kendisine küfür edildiğinde bile ağlayan biridir. ve ağlamasına dayanmıyorum.

Gardaş Sen ozaman Tam ADAMINA DENK GELDİN '' BEN İŞİM GÜCÜM YOK ' TABİR YERİNDEYSE İŞSİZİM '' ALLAH AŞKINA O KİŞİNİN BANA SEN Bİ Linkini yolarmısın ?

GECEGEZEN

Özel Üye
13 Şub 2016
2,518
1
1,351

Zaphkiel

Uzman üye
7 Tem 2015
1,343
0

Denedim ama bu adam baya psikolojik sorunları olan ruh hastası tipli biri ve ben birazdaha kalıcı birşeyler olsun istiyorum. Bu gün benim ablamdan kurtarsam ben bunu yarın başka birinin bacısına yapacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.