[Facebook] ve [Instagram] --Hackleyin-- --Dev Konu--

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
bu yontem localhost ta sorunsuz çalışıyor fakat online sistemde sadece belirli komutları verebiliyorsunuz çok kısıtlı ve bağlantı 10 sn sonra kopuyor. bilginize (cihazım rootludur)

Cihazdan cihaza ve bağlantıya göre değişebiliyor dostum rootla da alakalı teşekkürler yanıt için

BİLGİLENDİRME

ayni wifide olmayan kullanıcılar için duckdns ile ip sabitleyip port acmalisiniz yani LHOST kismi

LHOST=(sabit ip adresi).duckdns.org olmali

Evet arkadaşlar mobil olduğum için konuya eklemedim fakat eger telefon başka wi-fide ise bunu uygulamalısınız..

İşe Yarıyormu Bilmiyorum Ama Üşendim Yapmaya

Dostum yöntem çalışıyor nette videoları da var bende bu amaç için yöntem geliştirdim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.