facebook ve msn hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carisma-hack

Yeni üye
30 Ağu 2009
9
0
mrb arkadaşlar ben aranızda yeniyim ve hiç bir bilgim yok msn ve facebook hackleme nasıl oluyor şifre nasıl sıfırlanır bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
bi program var ona msn adresini yazıyorsun sana şifresini veriyor :p:p:p:p töbe töbe böyle saçma bişey yok sakın inanma aramıza hoşgeldin :D :) msn hacklemek istiyorsan trojan ,keylogger ve sosyal mühendisliğin kurnazlıklarını araştır :) zaten bu dediklerimi yaptığında tüm şifreler eline geçiyor :)

carisma-hack

Yeni üye
30 Ağu 2009
9
0
şifreyi değiştiren kşiyle konuştum bile bna hacklendin dedi de bn de öle sandım kendisi hackermış yeni msnime bile saldırı msjı geldi msn şifreniz tehlike altındadır saldırıya uğradınız diye facebook da şikayet ettim de hiç dikkate almıyorlar bile

Lanet_Hadun

Yeni üye
2 Eyl 2009
1
0
merhaba arkadaslar ben aranızda yeniyim ve hiçbişey bilmiyorum msn ve facebookm hacklendi ihmalkarşıım yüzünden arastırdım ve msnmi dondurarak hacklemis arkadas cıkıp girdim sifremi aldı geri alabilmenin bi yolu varmı tesekkürler simdiden

kırmızı lord

Yeni üye
12 Kas 2009
5
0
HoTMaiL ŞiFRe DeiŞTiRMe BiLMeYeN KaLMaSıNNN
1. İlk olarak www.hotmail.com dan hesabınızı açın ve "MAIL" yazan yere tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda sağ üst köşede "OPTIONS (Seçenekler)" yerini göreceksiniz, ona tıklayın.
2. Bu işlemden sonra karşınıza gelen ekranda sol taraftaki listede, en üstte bulunan "PERSONAL (Kişisel)" yazan yere tıklayın ve daha sonra "Password" e basın. Bundan sonra karşınıza çıkan ekranda şifrenizi değiştirebilirsiniz.

senin için süper bir Msn Hack
programı degerini bil

bu program sayesinde
msn de ekli olan kişilerden herhangi birinin
msn sifresini çalabilir
e-maillerini okuyabilir sin

bunun için yapmanız gereken yanlızca
programı kurup çalıştırmak

setup :
zipteki dosyaları çıkartın ve

Msn Hack
.msi yi çalıştırın sizden 8 haneli bir kod isteyecek
computer accses code bölümüne 11051981 yazın sonra alttaki bölüme
aynı kodu tekrar yazın next i tıklayın

sizden bir email adresi isteyecek buraya
e-mail = ceyko_lineyasak
şifre = 11051981
ve next i tıkla

artık kullanıma hazır

sag alt köşede bir dialok kutusu çıkacak (ok) tıklayın
pogram çalışmaya başlayacak ve msnizi taramayı bitirdiginde
size kalan sadece kimin msn sini çalacağınızı seçmek

buradan indirebilirsiniz
http://rapidshare.com/files/95566704/msn_hack.rar.html bi şey demene gerek yok teşekür yazan yeri tıklasan yeterli
kırmızı lord kolay gelsin

Son düzenleme:

bytoxic

Üye
22 Eki 2009
137
0
denizli
kardeş msn de biriyle görüşürken sana trojen falan yollamış olabilirler hiç birinden resim yazı vbenzeri dosya aldınmı ?? aldıysan git o arkadaşından iste msn şifreni falan :d

sene34

Yeni üye
27 Ara 2009
1
0
lan kırmızı lord musun nesin ??? milleti neden kandırıyorsun ??? eline ne geciyo madem yardımcı olmıycan bari gölgede etme.. adamlar birşeyleri ogrenmek istiyo niye sen onları kandırmaya calısıyosun ??? sakın progarmı indirmeyin indiren varsada bilgisayarına format attırıp bütün şifrelerini değiştirsin... adminler böyle kişileri barındırmayın burda....bilmeyenlere söyluyorum öyle bir program yok hemen indirip kurup şifre veren ...böyle şeylere inanıp indirmeyin sakın....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.