Facebook ve youtube giremiyorum destekk!!

Sparki26

Üye
19 Şub 2016
86
0
Eskişehir
Beyler vpn öneriniz var mı benim henüz şuanda sistemimde vpn kurulu yok ve indirmedim hiç biirnden emin olamadım çünkü güzel bir vpn öneriniz varsa denemek isterim iyi geceler .

TC Sanalika

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
761
0
Nereye...
Beyler vpn öneriniz var mı benim henüz şuanda sistemimde vpn kurulu yok ve indirmedim hiç biirnden emin olamadım çünkü güzel bir vpn öneriniz varsa denemek isterim iyi geceler .

kardeşim şuanda terör örgütünün siyasi kollarına bi nevi bir darbe vuruluyor gezi olaylarındaki gibi sosyal paylaşım sitelerinden ayaklanma vb durumlar yapılmasın die böyle bi durum oldu geçici olarak

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
zen mateyi bile indiremiyorum ortak net kullanıyoruz 1350 ping civarı görüyorum ort.
okuldaydım nolduysa orda oldu ülke bayagı karışmış haberleri bile zar zor netten bakıyorum

Sparki26

Üye
19 Şub 2016
86
0
Eskişehir
İlkayHD Üsteğmenim teşekkür ederim şuanda zenmate indirdim ve sıkıntı çıkmadı henüz eğer çıkarsa deniyeceğim. Binbaşım tekrardan bildirdiğiniz için teşekkür ederim Diyarbakırdaki olayı biliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.