facebook video virisü

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
arkadaşlar kardeşim facede gezinirken arkadşının vidosunu görmüş ona tıklamış daha sonradanda site açıldığında flash player yüklemiş ondan sonra pert faceye giremiyorum programı kapatmaya kalktığımda bilgisayarı yeniden başlatıyor nasıl kurtulabilirim güvenli modu açınca dosyalar yükleniyor sonrada donuyor reset atıyor bilgisayarda ısass.exe virüsü var regediti ve görev yöneticisini açamıyorum bide bu eksikti bunların hepsinden nasıl kurtulabilirim acilen lazım

qeles-Hacker

Kıdemli Üye
7 May 2013
2,165
1
Gaziantep
arkadaşlar kardeşim facede gezinirken arkadşının vidosunu görmüş ona tıklamış daha sonradanda site açıldığında flash player yüklemiş ondan sonra pert faceye giremiyorum programı kapatmaya kalktığımda bilgisayarı yeniden başlatıyor nasıl kurtulabilirim güvenli modu açınca dosyalar yükleniyor sonrada donuyor reset atıyor bilgisayarda ısass.exe virüsü var regediti ve görev yöneticisini açamıyorum bide bu eksikti bunların hepsinden nasıl kurtulabilirim acilen lazım

combo fix yükleyin kardeşim .

Yardımım dokunduysa teşşekür butonuna basman yeterli . :)

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
olmuyor arkadaşlar combofix hata veriyor her geçen gün virüsler dahada artıyor cms s.exe virüsü bulaştı yan yana yazınca bilgisayara reset atıyor + ısas s.exe virüsüde var nasıl kurtulkacam ben bu lanet virüslerden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.