facebook yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cheday33

Yeni üye
30 Eki 2009
23
0
arkadaşlar forumda arattım bulamadım..facebookta yöneticisi ve kurucu olmayan grupları hackleyebilir miyim..Bir sitede görmüş ama önemsememiştim ..nasıl yapabilrim?yada yapabilir miyim?

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*

Google da "
There are no admins left in this group" sorgusuyla arama yapın çıkanlar sahipsiz gruplardır.

Eğer Türk gruplarını istiyorsanız şöyle bir arama gerçekleştireceksiniz.
"Bu grupta yönetici kalmadı".
Zaten girdiğinizde yöneticisiz gruba altta kocaman buton var onuda göremiyorsanız...:S

ByFacia0506

Katılımcı Üye
29 Kas 2009
312
0
Mantınkende gurubu hacklemenin 2 yolu var

1.Gurubun sahibini yani kurucusunun facebook adresini hackleyip gurubu öyle ele geçirmek

2.Facebook u direk hacklemek

başka bir yolu yok mantıken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.