facebook yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 Eyl 2006
64
0
öncelikle herkese slm sorunum face den çok fazla anlamam zaten , face de aklıma bile gelmeyecek sey başıma geldi soyadını hatırlamadgm çok eski bi tanıdıgı bulmam gerek ama onun yerine kardeşinin hasabını buldum soyisim yerine nick sallamış kendisini ekledm tanımadıgı için kabul etmedi mesaj ı da iptal etmiş gönderemedm , benm bu kişinn ark. listesini görmem gerekiyo bu mümkün mü su face denilen zımbırtıda :)

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Hayır gizlediyse göremezsin

Gizlemede : Belirli Kişilere Gösterir,Sadece Arkadaşları Görebilir veya Sadece Ben Yani Arkadaşın Değilde Görmen Mümkün Değil Arkadaşın Olsa Bile Görememe İhtimalin Var

IISpYKiilErII

Katılımcı Üye
15 Ağu 2009
559
0
55
mümkün fake hesap aç güzel kız resimleri koy fake olduğu çok fazla belli olmasın :D ekle kabul eder zaten ama arkadaş listeni gizli yapki az arkadas sayın olduğuna bakmasın

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
kardeşim biz fake hesap aç milletimi işlet diyoruz yazdığım yazıyı anlamaya çalış ondan sonra yorum yap

kelime oyunu oynama,ark list. bakmak için açacak fakeyi bide gelmiş milletimi işlet diyoruz, diyorsun önce kendi yazdıgını anla ;) bi erkeğin bayan profilde ne iş ivar, gizleyen gizler profilini illaki cinsiyetmi deişmek lazım.delikanlı olun az

arkadasın sorununada gelince herkeze karsı gizlemişse arkadas olsanda göremezsin, ama ekleyince öneriler gelir tabi.

Son düzenleme:

IISpYKiilErII

Katılımcı Üye
15 Ağu 2009
559
0
55
kelime oyunu oynama,ark list. bakmak için açacak fakeyi bide gelmiş milletimi işlet diyoruz, diyorsun önce kendi yazdıgını anla ;) bi erkeğin bayan profilde ne iş ivar, gizleyen gizler profilini illaki cinsiyetmi deişmek lazım.delikanlı olun az

arkadasın sorununada gelince herkeze karsı gizlemişse arkadas olsanda göremezsin, ama ekleyince öneriler gelir tabi.

biz adama burda yardımcı olmaya çalışıyoruz sen polemiğe giriyosun arkadaşı zaten kabul etmemiş ondan fake profil aç ekle dedim yazdığımı anla klavye artisliği yapan sensin delinkanlılığı senden öğrenecek değilim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.