Facebook Yeni Fake Yöntemi

BomHackers

Uzman üye
4 Nis 2012
1,614
2
Dünya
Merhabalar arkadaşlar.Bu paylaşımımızda z-shadow.us sitesi üzerinden fake yöntemiyle facebook hesap çalmayı anlatacağım.
Öncelikle z-shadow.us websitesine gelelim üst menüden Sign Up yazısına tıklayıp siteye kayıt olalım.

S.jpg

Bize verilen facebook fake adresini kurbanlarımıza gönderiyoruz.
(Örn:https://apps.facebook.com/769239033142008/?app=d4d071d89dae75cd8b985eb01c0c7f8f/fcb/en/?i=364056)

Kurbanınızın eposta ve şire bilgilerini girmesi durumunda bu bilgiler "My Victims" kısmında gözükecektir.

Ba%C5%9Fl%C4%B1ks%C4%B1z-1.jpg

barmen8282

Yeni üye
1 Eyl 2007
9
0
slm arkadaslar benim face adresim calindi cok eskiden actigim icinde hotmail sifremi falan hatirliyamiyorum ne yapmam lazim yardimci olabilirmisinizz tesekkurler simdiden

Only RevenGe

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
310
0
Merhabalar arkadaşlar.Bu paylaşımımızda z-shadow.us sitesi üzerinden fake yöntemiyle facebook hesap çalmayı anlatacağım.
Öncelikle z-shadow.us websitesine gelelim üst menüden Sign Up yazısına tıklayıp siteye kayıt olalım.

S.jpg

(Örn:https://apps.facebook.com/769239033142008/?app=d4d071d89dae75cd8b985eb01c0c7f8f/fcb/en/?i=364056)

Kurbanınızın eposta ve şire bilgilerini girmesi durumunda bu bilgiler "My Victims" kısmında gözükecektir.

Abi bir şey sorucam ben bu siteyi paylaşılmadan öncede biliyordum da şuan sitede bir sorun var linklere girince facebook apps olanlarına hata veriyor artık. Son güncelleme gelmişti siteye ondan beri böyle. Sence düzelir mi yakında?

hacker11548

Uzman üye
24 Haz 2015
1,131
24
İstanbul
dağa önce acıldı ve gereksiz. ayrıca bunları denedim dağa çok önce kimse yemedi oysaki kendim script yazdım ve yaptım şu an tam 32 tane çalışan facebook hesabı var 21 i faceden arkadaşım :D

aksibela

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
538
0

S.jpg

dostum harkiasın Çalışıyor çok iyi....

5 Eki 2015
53
0
Reis kız arkadaşımda uyguladım bunu şifre bana geldi ve hemen girmek istedim yalnız giriş yapamadım şifre değiştirildi şifrenimi değiştin dedim kıza yok dedi sonra hesabı geri kurtardık sorun nedir sence ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.