facebook

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sessiz5

Yeni üye
8 Haz 2009
16
0
istanbul
ya face bookta kız arkıımın sayfası hacklendı ozel seyler vardı içinde hack liyen cocuk resımlerı falan bana yollıyıp internet sitelerınde guzel dururlar falan dıyo deklırıyorum bırı bana yardım ede bılırmı bu konuda

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Yapicak Birşey Kalmamiş Verileri Almiş Eğer Bu kadar Önemliyse İlk korkutmak amacıyla Savcılığa vericeö De Eğer Dikkate Almazsa Gerçekten Verebilirsin Bilişim Suçlarına Gİrer Ve cezasi vardir Ayrica Çocuk msn den ulaşiyorsa Sana Sende ip sini alarak Birşeyler Yapabilirsin koruması yoksa veya servır exe yedirebilrsen kontrol edersn pc ye Forumda Hepsi Mevcut K.gelsin

sessiz5

Yeni üye
8 Haz 2009
16
0
istanbul
da bu facenın yone tıcılerıyle nasıl balanntı ya gırıcemm urqaasmama ragmen giremedim

arkadaslar facenin sıfresini msnye yolluya bılıyorumama msn nin sıfresini kırmam gerek ne yapmalıyım bılen bırı gercekten yardımcı ola bılıtrmı yardım lutfennn msnyi yan pırogramlarla nasıl sıfreyı ele geçıre bılırım yapa bılen bırı bana yardımcı olursa benım çok duamı alır hacker lıga yenı başladımm bılmıyorum da

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Ya FACEBOOK vb sitelere Üye olmamiz Zaten Hata Ne kadar Özelimiz Varsa Paylaşiyoruz adi bile türkçe değil sitenin 2. si agitin dediği g ibi bilgilerini zaten kopyalamiştir 3 Bende savcılığa ver demiştim ama Savciliğa Ne diye vericen Somut bi Delilin varmi Bence yoktur ...

sessiz5

Yeni üye
8 Haz 2009
16
0
istanbul
olsa dururmuydum ki

sizden benim için bi msn patlatmanızı istewsem sifresini kıra bılırmısınız acaba yoneticilerimize soruyorumm biri bana yardım etsın kız arkımın msn si onunla caceyi alıp dondurcamm yardım ede biliyosanız yardımcı olun bana yoksa bu delı harbı kafayıyıcek

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Basit Msn dondurmalar var hack isteği yasak ağitcan da sölemiş msn bölümüne gir arkadaşim orda güzel msn dondurucular var sen kullanmiyorsan başkasida kullanmasın ^^

sessiz5

Yeni üye
8 Haz 2009
16
0
istanbul
kız arkımle konuştu cam aç veriyim diyo sıfreni açtırmadım aslada açtırmam ole onlem koyduna inan mıyorum yonetım takımından bırınden benim için yardım istermisin burda yeniyim kımseyi tanımıyorum onların başarıcana inaniyorum

cocugu bulsam yemin ediyorum butun 14lunun jarjoru uzerine boşaltıcam o sekılde delırttı beni ya

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Arkadaşim kız arkadaşinin msn sini sen aç Forumuda birazcik Kariştir CAM açtiğin zaman 1 port açiliyor O porttan Onun pc sine girme Şansin var ip nasil alirim diorsan İpget + msn plus yüklersen ip sini alirsin veya başlat çaliştir cmd netstan-t yazarsan burdan da alabilirsin ama ipgeti öneriyorum sana

ip sini aldikdan sonra Essential NetTools şu programi indir ve karşi tarafin bilgisayarinda herhangi bi şifre yoksa Giriş Yapabilirsin BU program Hakkında Gerekli bilgi Forumda Mevcut arama moturundan Ulaşabilirsin K.gelsin (HACK İSTEĞİ YASAKTIR ... )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.