facebook.

30 Tem 2013
116
0
facebok hesabı çaldı arkadaş bana şifreyi verdi. bende msnyi kendi üzerime aldım çocuk 116 17 yaşlarında acaba bilişime şikayet edermi şifreyi deiştirmiştim eski haline getirdim ama eposta benm uzerıma hala ne yapmalıyım?

JuniorO

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
702
0
Antalya
İlk önce flood yapma yardım merkezinde konu 2. sayfaya düşene kadar tabikide ailesine söylediği an eğer şikayet ederlerse senin ip adresin çıkacaktır ama elinde arkadaşının verdiğine dair kanıt varsa (facebooktan mesaj atmışsa arkadaşın) o mesajı silmessen suçlanmayacaksındır ama eğer silmişsen vay haline :)

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Kardeşim öncelikle Bir işi yapıyosan sonuçlarına katlanmalısın Arkadaşın Senin yaptıgını biliyorsa ver ama şikatet Ederse 4 sene filan yemesin para cezası olur

sensiz271

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
266
0
28
Hatay Hassa
aynen benım facemde çalındı bundn 2 sene once bende yenı açtım yapcak bıse yok bu sahte begendırme uygulamasından face sayffası açıldı gırıs yap dıe gırdım olan oldu :D ama kımseyı sıkayet etmedim :=)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.