Facebook'a Giremiyorum Lütfen Yardım..!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aJuN_arDA

Yeni üye
3 Şub 2010
30
0
Merhaba Arkadaşlar,

Bir kaç gündür ofisteki bana ait olan PC'den facebook'a giremiyordum ama diğer iş arkadaşımın PC'den girebiliyordum, ve dün akşamdan beridir de evdeki lattoptan giremiyorum ama sabit pc giriyor.

Bu nasıl bir sorun çözemedim bilgisayarcı bir tanıdıgım var kendisini arayıp sordum sorun yaşayan başka kişilerde oldugunu söyledi format attım düzeldi dedi.

Çözün bumudur, Başka bu problemi yaşayan varmı?
*DNS ayarlarında değişiklik yaptım
*Frefox ve İ Exp'dan çerezleri vs... sildim
ama yinede iki tarayıcıdanda giriş yapamıyorum.

Şöyle bir hata veriyor ' Sunucu İle Baglantınız Kesildi '

www.facebook.com Adresine Hiç bir şekilde girmiyor.
http://tr-tr.facebook.com Adresine Giriş yapıyor ana sayfa açılıyor ama sayfa içerigine tıkladıgımızda yine aynı problem yaşanıyor , bu sayfa açıldıgında içerigine girince direk www.facebook.com' a yönlendir digi için açılmıyor.

Bir çok yöntemi denedim anladıgım kadarı ile ama yine bir çözüm üretemedim.

...ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

aJuN_arDA

Yeni üye
3 Şub 2010
30
0
Sorunuz çözecez sabredin biraz;)

Yakın zamanlarda facebookda banlanma durumunuz oldumu.
Mesela bir gün içinde 15-20 kişiden fazla kişiye istek gönderince otomatik banlıyor.

Bunun gibi bişe.

Pc bir arkadaşım girmiş en son birden fazla sayfa açmış mozillada face bir aksilik oldu uyarısı çıkarmış, bendede aynısı oluyordu ama sordum öyle birşey yok bendede olmadı, işin enteresan yanı evdeki lattopta girmiyor sabit pc giriyor, direk bağlantı sıfırlandı olması enteresan.

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
Neyse şimdi youtube girebiliyorum demiştiniz.Yotube girmek için dns ayarlarınızı değiştirdiyseniz facebook sunucusu bu ayarları kabul etmiyor olabilir.

Ağ bağlantılarım>Ağ baglantılarını görüntüle> Kullandıgınız baglantıysa sağ tıklayın özelliklere girin.Listeden İnternet iletişim kuları nın üzreine bir kere tıklayıp Özellikler butonuna tıklayın.

Otomatik olarak bir İP adresi al ve Dns sunucu adresini otomatik olarak al kutularını işaretleyin.

2 penceredende Tamam diyerek çıkın.Daha sonra ayarların etkin olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatın.Çerezleride temizledikten sonra girmeyi deneyin.

AJN

Yeni üye
3 Şub 2010
3
0
Neyse şimdi youtube girebiliyorum demiştiniz.Yotube girmek için dns ayarlarınızı değiştirdiyseniz facebook sunucusu bu ayarları kabul etmiyor olabilir.

Ağ bağlantılarım>Ağ baglantılarını görüntüle> Kullandıgınız baglantıysa sağ tıklayın özelliklere girin.Listeden İnternet iletişim kuları nın üzreine bir kere tıklayıp Özellikler butonuna tıklayın.

Otomatik olarak bir İP adresi al ve Dns sunucu adresini otomatik olarak al kutularını işaretleyin.

2 penceredende Tamam diyerek çıkın.Daha sonra ayarların etkin olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatın.Çerezleride temizledikten sonra girmeyi deneyin.

Dediginiz gibi yaptım ama yine olmadı..? :(

AJN

Yeni üye
3 Şub 2010
3
0
Anladım Peki nasıl yapıcam onu? yani daha önce hiç yapmadım..

Anlatırsanız sevinirim.. mesela geçtigimiz cuma günü bir sorun yoktu..

aJuN_arDA

Yeni üye
3 Şub 2010
30
0
Nekadar uzun süren bir işlem..?
Birazdan ofisten çıkıcam uzun süren bir işlem ise yarım kalmasın..?

Bu arada herşey içinde teşekkürler arkadaşım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.