Facebook'a kayıtlı mail list .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kinged

Yeni üye
4 Nis 2012
13
0
Arkadaşlar son günlerde sayfaların hemen arttığını görüyorum .
Bunu biraz araştırdım .Yeni fake hesaplar açıp 5000 arkadaş kasarak sayfaya çeviriyorlar ve sonrada sayfaları birleştiriyorlar .Peki Bunu nasıl yapıyorlar ? Maillist kullanıyorlar .Maillist ile arkadaş ekliyorlar ve hepside facebook'a kayıtlı mailler.Böyle sharkgen ws. gbi programlarla bulduğumuz internette verilen bilmem kaç bin mail ile dolu mail listlerde en fazla 100 150 kadar kayıtlı mailler çıkıyor .Ama bu adamların maillistlerinde full kayıtlı mail var .
nereden buluyorlar bilmiyorum bir kaç yazı gördüm forumlarda facebook a kayıtlı mail listeleri satıyorlar 5 TL gibi fiyatlara .Ama çoğu kandırmaca; Facebook'a kayıtlı mail list bulabilir misiniz yardım istiyorum bulursanız çok iyi olur .

Saygılarımla .:trl

Kinged

Yeni üye
4 Nis 2012
13
0
Liked win 2000 beğenme limiti var 2000 beğenme çok az sayfa kullanma hakkı 1 illaki para harcamak gerekiyor para vermek istemiyorum bu maillisti bulursam inanılmaz şekilde sayfa kasarım .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.