Facebook'da Sayfalarımı Çalan kişinin Msn adresini buldum yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onurhan69

Üye
2 Nis 2012
59
0
Arkadaşlar facebook'da sayfalarımı çalan kişini msn adresini buldum keylogger yollıyn derseniz msn hiç girmiyor ve dosya kabul etmedigini söyledi lütfen yardım edin :S Türkhackteam yöneticileri bi el atsın çok değerli sayfalar

togolo

Üye
29 Kas 2009
63
0
Eğer adam online oluyorsa ip sini bulup pc sız yada atabiliyosan keyloggerla yap rat da kullanabılırsın...
İyi forumlar...

CloundSand

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
869
0
Eğer amacın sayfaları geri almaksa adamı şikayet et facebook'a sayfaların senin olduğunu kanıtla sayfalarını geri verirler.

amkde

Yeni üye
31 Tem 2008
28
0
Dediğin ne kadar saçma bişey msn girmiyorsa dosya kabul etmediğini nerden biliyorsun.Dosya kabul etse bile gel bana dosya atmı diyecek.Lütfen dediğiniz biraz mantıklı olsun.Düşünerek cevap verin

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
biraz zor alırsın facebook' bilişim suçlarına dahi şikayet etsen bile zor çünkü kantlayamassın sayfanın senin olduğunu dava açsan bile alamasın bide adama keylogger at felan demişler ne kadar saçma adam bu işleri bilioki şifreyi çalmış kabul edermi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.