// Facebook'ta Fame Olmak Çok Kolay! lHilesiz 1Dakika'da 200 Begeni Almak!l ツ //

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhaba THT , öncelikle konuda 1 gram alıntı yoktur kendi tecrübelerime dayanarak açıyorum bu konuyu , fame olmak istiyorsunuz Facebook'ta hile kullanıyorsunuz sene 2016 hile kullanmaya ne gerek var sene 2013 felan olsa tamam anlarım bu zamanda hile kullanılmaz , ve inanın artık fame olmak dakika'da hilesiz 200 begeni almak okadar kolay ki , neyse başlıyalım.

ayrac.png

Tavsiye: Bu konuyu okumadan önce, Listenizi sıfırlayın , donuklarınızı silip başlarsanız , daha fazla sonuç elde edebilirsiniz. (%100 daha fazla begeni alırsınız ne kadar arkadaş okadar begeni)

ayrac.png

Yakın,Bildirim Al: Bu nedir? yani karşılıklı birbirinizi yakın'a alıyorsunuz , ama bu sene 2014 yılında kaldı ya, en geç 2015'e kadardı bu herkes ana sayfa imacros begeni botu kullanıgı için yakın'a almamıza gerek yok , ama Adam size yakın'a al dedigi zaman , böyle yapabilirsiniz

5LRdBj.png

Yukarıdaki Resim'i görüyorsunuz, yakın'a alıcagınız profiline girdiginiz zaman, yukarıdaki resimdeki gibi ; Bildirimleri Al ; Yakın Arkadaşlar diyin tamamdir.

Fakat dedigim gibi bunu yapmamıza gerek yok sadece bilginiz olsun bu yakın nedir diye, bunu 2013-2014-2015 yılında yapıyorduk , sene 2016 yahu bu yakın kalmadı :) , hala yakın'a alan varsa işi tam bilmiyordur diyeyim :)

5LRdBj.png

Konuyu uzatmadan nasıl 1dakika'da 200 begeni alıcagız ;

qj2Ygd.png

Bu attıgım durum yedek hesabımın , 1 ay önce attıgım bi durum sizinde durumlarınız,fotograflarınız bu kadar begenide olucak , fakat dedigim uygularsanız :)

Şimdi Facebook imacros botunu biliyorsunuzdur? Biliyorsunuzdur yahu :) , ben bilmiyenler için bi video atayım ;

Video: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=4Jja9OhnbWI[/ame]

Videoda adam'ın yaptıgı her işlemi sizde yapın bu ana sayfa begeni botunu hep açalım , günlük 800 istek garantisi veriyorum :)

Şimdi bu kadar anlattında napıcaz şimdi diyosunuz galiba..

sonrasında , ben bi size profil bırakayım bırakacagım profil arkadaşımın fake hesabı , yani gerçek iletişim adresi degil o yüzden birşey olmaz diye umuruyorum.

Iletişim adresinde sikinti ciktigi icin o.m atiniz o.m yoluyla yollicagim kasicaginiz hesabi.

Profil adresini özelden atalım...

Bu profile gidiceksiniz , sonra orda durumlar var görüyorsunuz degil mi? hesabınızdan o durumlardaki herkesi tek tek ekleyin , onayladıkları zaman ana sayfanıza girip ekleme yapmaya devam edin , zaten hemen onaylıyolar ben 2 günde 4.900 kişi kasıyorum oda sizin hızınıza bağlı.

(Facebook Lite)'den arkadaş kasmanızı öneririm engel yemezsiniz kolay kolay,

// Facebook Lite İndirmek İçin Tıkla (Google Play Store)

Yani mantık şuan herkes facebook ana sayfa imacros begeni botu kullanıyor , size attıgım profilden ekleme yapıcaksınız , profilden ekleme yaptıktan sonra "ana sayfa"nızdan başlarsınız eklemeye lite üzerinden.

2 haftada bir listenizi güncellemeyi unutmayın.

1 haftada bir donuklarınızı silmeyi unutmayın.

1 günde veya hergün ekleme yapmayı unutmayın.

Yedek hesabımın sıfırdan 2 ay sonra abonesi:
ZM1DGG.png

Konu tamamen sıfırdan bana aittir arkadaşlar , emege saygı olarak teşekür buton'unu kullanabilir , kafanıza takılan herşeyi bu konuda veya ö.m olarak sorabilirsiniz , %100 dakika'da en az 100 begeni alıcaksınız dedigim'i yaparsanız.

Son düzenleme:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Ek olarak //

Arkadaşımın hesabını bu verdigim taktikle 2 saat kastım sonuç:
adB0XB.png

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Elinize sağlık ama instagram şuan için çok daha önemli diye düşünüyorum onun ile ilgili çok güzel bir şekilde hazırlarsaniz çok sevinirim (riz) özlü bir anlatım olacağına inanıyorum anlatıminiz çok güzel böyle bir konuyu sizden bekliyor olacağım :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Elinize sağlık ama instagram şuan için çok daha önemli diye düşünüyorum onun ile ilgili çok güzel bir şekilde hazırlarsaniz çok sevinirim (riz) özlü bir anlatım olacağına inanıyorum anlatıminiz çok güzel böyle bir konuyu sizden bekliyor olacağım :)

İnstagram için çok mesaj almıştım onuda şöyle anlatayım:

115 bin takipciyi 30bin'den 1 ayda 90 k felan kasmıştım , bi taktikle hilesiz bunuda sadece THT üyelerine sunmayı düşünüyorum , ileriki zamanlarda bakalım inşAllah.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
8
Hocam facebook'ta arkadaş ekleme sınırı varmı?

Bu arada yazı için teşekkürler yardımcı oldu

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
İnstagram için çok mesaj almıştım onuda şöyle anlatayım:

115 bin takipciyi 30bin'den 1 ayda 90 k felan kasmıştım , bi taktikle hilesiz bunuda sadece THT üyelerine sunmayı düşünüyorum , ileriki zamanlarda bakalım inşAllah.

InşaAllah. Sabırsızlık la bekliyor olacağım :)
Bundan emin olabilirsiniz :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hocam facebook'ta arkadaş ekleme sınırı varmı?

Bu arada yazı için teşekkürler yardımcı oldu

onuda şöyle anlatayim:

Facebook'un kural ihlaları var , Liteye girdigin zaman ana sayfandan ekleme yaparsan engel yemezsin kolay kolay yemezsin yani çok zor engel yersin liteden.

mesela 700 kişiye ana sayfandan istek attın , eski durumlardan ekleme yapma başlangıç için yapablirsin.

700 kişi ekledigini farz ediyorum , bi 1-2 saaat sonra

https://m.facebook.com/friends/center/requests/outgoing/?fb_ref=jwl&__mref=message

buraya gidip tüm istekleri geri çek , mesela 900 istek attın 2-3 saat bekle sonra buraya git istekleri geri çek engel yemezsiniz.

InşaAllah. Sabırsızlık la bekliyor olacağım :)
Bundan emin olabilirsiniz :)

EyvAllah kardeşim :)

Son düzenleme:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Buyrun HızlıResımeUploadladım Bu da benım face

Yani? ögeyi denetle yaparak bir yere varılmaz kardeşim , durumu oku sana garantisini veriyorum :)

Edit: 1000 begeniye 0 yorum hmm :) , 5 dakikada hilesiz okadar imkansız ve okadar begeniye 0 yorum imkansız.

+

Sohbet 28 yahu..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.