facebookta isimsiz ve soyisimsiz hesap açmak

RaxoN

Üye
9 Haz 2011
63
0
bi kaç kişiyi gördüm öyle isimi var ve soy ismi yok ama sayfa değil bu bildiğimiz hesap yani ve bazılarının hiç ismi yok boşluk yani bu nasıl yapılır acaba netten araştırdım biraz firefox uygulaması felan gibi bişeyler ama anlayamadım bilen aydınlatabilirmi

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
bi kaç kişiyi gördüm öyle isimi var ve soy ismi yok ama sayfa değil bu bildiğimiz hesap yani ve bazılarının hiç ismi yok boşluk yani bu nasıl yapılır acaba netten araştırdım biraz firefox uygulaması felan gibi bişeyler ama anlayamadım bilen aydınlatabilirmi

Yabanci ip adresleri ve proxylerle gerceklestiriliyor kardesim ama tavsiye etmem cunku, ismin sadece hesap adin degisiyor yani ornek vericek olursak Zeron yaptik diyelim, Zeron Zeron olarak gozukuyor heryerde maillerde vs.. yinede sen bilirsin kullanicam diyorsan altta link veriyorum.

Video : Facebook'ta Sadece Ad kullanma Soyad olmadan - YouTube

Proxy sunucu : ProxyNova - Fresh Proxy Server List, Free Online Proxy

Kolay gelsin.

RaxoN

Üye
9 Haz 2011
63
0
herşeyi yaptım videoda gösterilen fakat yine değiştirirken soyisim istiyor olmuyor nedeni nedir

sorun düzeldi teşekkürler hepinize

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.