Çözüldü Facebook'ta video alintilama

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Selamlar,

Facebookta baskalarinin paylastigi videolari paylasirken biyerden alinti yapmamis gibi paylasmayi mobilden yapamiyorum. Bilgisi olan arkadaslardan destek alalim.
Kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Evet dogru anlamissiniz lakin videolari telefona indirmek sikintili oluyor bi yontemi vardir diye dusunuyorum veya gonderiyi direk mobile indirebilen program varmidir

Merhaba hocam,

bu indirme işini "Snaptube" isimli programla yapabiliyordun en son onu hatırlıyorum. Gönderiyi paylaş dedikten sonra snaptube seçince indiriyordu video,resim ne var ise bir bakın derim

geceniz güzel olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.