facebooktaki kişisin ip adresini ögrenme

djberk23

Üye
6 Ara 2009
217
0
arkadaslar tanımadıgım biri facebookta musalllat oldu bana facebookta ip adresinden neresinin oldugunu ögrenmem lazım fake hesap telefondan giriyor acil yardım ...

sos

m.vez

Üye
14 Eki 2009
125
0
Facebookdan Adamın Ipsini Bulsan Bile Doğru Yeri Söleme İhtimali %5 Yani Çok Küçük Bir İhtimal Uğraşmana Deymez Derim.Diyosunki İllede Yapıcam:
Sosyal mühendislikle olur.

Önce lazım olan şeyleri yazıyorum
Ufak bir host (free hostta olur)
Ufak bir ip loggerlı script (giren kişinin ipsini loglamalı. froumda olması lazım)
Birde konuştuğun kişiye özel yapılması lazım bu sayfa örneğin konuştuğun bir öğretmeninse dersiyle ilgili bir soruyu o scripte yaz ve hocana o sitedeki soruyu çözemediğini söyle yada resim ekle vb.
Konuştuğun kişeye o sitedeki herneyse site linkini ver ve girmesini bekle.

djberk23

Üye
6 Ara 2009
217
0
bunları biliyorum ancak bunları o yemiyor karsıdakide bilgili bir insan arkadaslar acik söylüyorum bana usta işi yardım lazım sizede cok teşşekürediyorum hacker savaslarına döndü durum anlayacagınız bana ip adresinin gerekli olmasının sebebi adam ilk baktıgımda server veri kaynagından girmiş göründü yani olmayan bir makinadan sonra ise karstı mevzu adam hem telefondan mac adresini degiştiriyor 5 dk sonra pcden girip ordaki ip ve mac proxy degiştire biliyor bilmem anlata bildimmi?????????? uzman arkadasları bekliyorum üst düzey bi saldırı altındayım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.