Facebook'tan hotmail adresini bulmak.(Acil Lütfen)

BloodySoul

Üye
6 Ocak 2016
235
0
Konya
Öncelikle iyi akşamlar. Eskiden facenin açığıydı bu dediğin olay. Özet geçecek olursak mesela yahoo gibi bir mail sitesine kayıt olup kişileri facebooktan aktar deyip e postalarını öğreniyorduk. İkinci olarak ise süresi geçen hotmail hesaplarının kapandığını biliyorduk ve o facedeki kayıtlı hotmail hesabı kapanmışsa, o aynı hotmail adında bir yeni hotmail hesabı açıp facebooktan şifremi unuttum diyerek kolayca Facebook ele geçiriliyordu fakat artık Facebook bu açığını kapattı diye biliyorum yani pek fazla araştırmadım artık açık kapanınca belki farklı bir yolu vardır ama ben şuan bu çok zor diyorum :)

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Öncelikle Selamun Aleyküm Hotmail Ile Yapılıyor Diye Biliyorum Oda Şöyle ;

XLk83O.png

4brWpJ.jpg

nLM9dl.jpg

Bi Teşekkür Yeter :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.