facebooku nasıl korurum?

lesta55

Yeni üye
27 Haz 2012
25
0
Samsun/Bafra
facebook çalındı fakat dertliyim uğraşamadım :drunk
bu yüzden facebboku korumaya almak istiyorum nasıl alabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
konu başlığı konuyla alakalı olmalıdır ( ihbar edildi.)
şifrenizi daha uzun ve zor karakterler kullanın. ( denemeşifre123!'@) vs. size kalmış.
yüklediğiniz dosyalarda seçici olun. virüs varsa bu virüseri arastırı zararlı turde olanları acmayın.

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
kardeş telefon ekle. telefon numarasıyla açılsn sadece telefonun etkinleştr. gvenlik sorunla cevabn alakalı olmasın şifren zor olsun mesela D954f1bd94E5 gibi e postanda zor olsun hppts yi de aç. tammdr

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
facebook çalındı fakat dertliyim uğraşamadım :drunk
bu yüzden facebboku korumaya almak istiyorum nasıl alabilirim

facebook'unu korumaya almaya uraşma :) yapacağın bikaç şey var

1-önüne gelenin usb 'sini pcne takmıcaksın

2-güvenmediğin sitelere girmiceksin

3-avira veya kaspersky internet security'lerinden kafana göre birini indirceksin avira tavsiyemdir.

4-güvenmediğin dosyaları indirmiceksin

yapcağın işlemler bu kadar şifren basit olsada önemli değil biri yanında görmemesi yeter sonuçta eğer keylogger veya sosyal mühendislikle aldıysa senden şifreyi naparsan yap yine ona log gidecektir :)

eğer virüs programı indiremiyorsan netten combofixi pcne indir güvenli moddayken combofixi yönetici olarak çalıştır ve işlemlerin bitmesini bekle pc açılınca tekrar kurmayı dene

kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.