FaCeBooK'uM ÇaLıNDı Bir eL aTaRmıSıNız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilayda26

Yeni üye
29 Ağu 2011
35
0
Yardım ederseniz cok sevinirim facebook'um hacklendi cocuk msn sini deiştirmiş msn den onaylamadım ama deişmiş.Yeni yaptığı msn yi biliyorum ama geri alamıyorum Kimlik Fotokobimi yolladım uyuşmuyor diyor geri almayi deniyorum olmuyor lütfen yardım ederseniz cok sevinirim

Son düzenleme:

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
Kimlikteki isminizle facebook adınız uyumsuzsa kolay kolay vermiyorlar isminiz uyumluysa bidaha scannerde çekerek yollayın büyük ihtimal hesabı alırsınız aksi taktirde başka hiç bir yol yok ...

ilayda26

Yeni üye
29 Ağu 2011
35
0
Kardesim isminide deiştirmişki adam Atatürke küfrediyor
Keylogger atayımda bilmiyorum ki hiçbişey yardım etseniz erkek olsam belki bulabilirdim bilirdim keylogger fln da bilmiyorum isde :(

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
Kardesim isminide deiştirmişki adam Atatürke küfrediyor
Keylogger atayımda bilmiyorum ki hiçbişey yardım etseniz erkek olsam belki bulabilirdim bilirdim keylogger fln da bilmiyorum isde :(
Kardeşim Erkeklikle ne alakası var buyrun keyloger /// _RoC_ Logger 6.3 \\\ araştırıp inceleyin yardım istediğinizde bu konu altından devam edin yardımcı olacağız...

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
facebookda artık bu benim hesabım diye bi yer var bi hesap aç o butona tıkla dogrulama yerlerini doldur ve hesap kilitlensin, yada duruma göre yeni bi mail adresi alıp şifrenizi o adrese yollayabiliyor.

ilayda26

Yeni üye
29 Ağu 2011
35
0
ya ben tam olarak bilmiyorum ama :( ya nası hackledi onuda anlamadım bana yardım etseniz özelden msj atsanız msn mi versem ordan konussak :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.