Facebook'um kitlendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

loemre

Katılımcı Üye
17 Ağu 2008
399
0
Arkadaşlar facem kilitlendi açmam için kimlik fotosu istiolar laptoptan nası foto çekebilirim acil yardım edin:inv:confused::confused::(

Moderatör tarafında düzenlendi:

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
büyük ihtimalle hesabını keklemişler hesaba 2.mail adresini ekleyince hesap kitlenmiş seninde açabilmen için facebook profilini doğrulayacak bir belge olması lazım yani sakın kimlik fotokopisi falan yollama :D

loemre

Katılımcı Üye
17 Ağu 2008
399
0
yaa hesebımı hacklemişler facede kilitlemiş isminizi ve fotonuzu gösteren bir belgenin fotosunu atın dio o yüzden

Cruiser Vaqabond

Kıdemli Üye
16 Ağu 2011
2,157
1
New Jersey
öncelikle selamun aleykum... Arkadasım son günlerde facebook zorla ayakta duruyor.. çok düşük bir ihtimalde olsa anonymous'un yaptıgı ataklardan dolayı bir çok hesap zarar görüyor.. 2 gün önce bnde hesabıma giremiyordum ama sonra düzeldi... Eger şüphelendiğin birisi yoksa yada fake mail , trojan vb.. Yemediğinden eminsen zamana bırak derim. :)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Facebook'un sende öyle birşey istemesi imkansız.Bence hiç uğraşma Başına dert alırsın bir hesabımı kurtaracağım derken

Şu Yardım bölümüne açtığınız Konuların başlığıda sorununuzla alakalı olsun son zamanlarda sorunla alakasız başlıklar çoğaldı bu bölümde bundan sonra böyle devam ederse direk konuyu kapatacağım

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Ben açıklama yapiyim bir Account Hacking Master olarak :D
şimdi Facebook adresine 2. bir mail adresi eklenmiş,facebookta otomatik önlem olarak bu hesabı kilitlemiş.Açılabilmesi içinse Facebook profilinde sana ait olduğunu kanıtlayabileceğin bir belgen olması lazım en olmadı profilinde kayıtlı herhangi bir resim...
bunu sayfanın aşağısındaki bir upload bölümü var oraya bu resmi eklemen gerek sonra 3-5 güne açılır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.