Facebook'un liked and win sitesi çalışmıyor yardım!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Eyl 2012
107
0
Arkadaşlar facebookta beğen ve kazan diye bir sistem var 10 beğnilmeye 10 facebook kredisi veren bir site vardı o siteye giremiyorum yardım lütfen! :(
arkadaşlar açamadığım sitenin adresi aşağıda:
Under construction

Son düzenleme:
16 Eyl 2012
107
0
bu siteden hiç haberim yok nasıl bir site bu ?

yukarıdaki face link bolumune '/' işaretinden sonra bunu yaz hasanbasriugur.kalkan ekle beni
Arkadaşım böyle bir site var bu site şuna yarıyor bu siteye üye oluyon sonra facebook ile giriş yapıyon konuya yazmış olduğum siteye sonra facebooka giriş yapıyon faceboko giriyon sonra ünlü veya herhangi bir sayfayı beğendiğinde yazı çıkıyor her sayfa beğenmede 3 facebook kredisi diyor ve işe yaramışta!
ama şuanda o site çalışmıyor hem orjinal bir site facebook onaylıydı :(
bu arada seni ekledim facebooktan adım erdem alsırt diye geçiyor kabul edermisin?
asıl adım erdem alsırt oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.