Facede Göz yanılması

katemlireis

Katılımcı Üye
1 Ara 2011
840
0
AYYILDIZ.TR
Facebook da server yedirmek için güzel bir yöntem

Slm,

Bu aralar Facebook’a dadandım idare edin.Kullanım yöntemi en aşağıdadır.

Yöntem: Göz Yanılması

Amaç: Ego-Sosyal Mühendislik (Hesap Çalınabilir)

Yöntem Örnek:

Sayfanın linkini verir misin ?

Sebep ?

Duvarındakileri beğeneyim.

OOoo tabi kardeşim hemen.

Beğendim kardeşim sayfandakileri.

Teşekkür ederim.

Ama böyle zor olmuyor mu. Bi kaç insan beğeniyor.Bunun hilesi var haberin yok sanırım ?

Kardeşim beni mi hackliceksin git başımdan siliyorum seni ?

Estafurullah beni yanlış anladın.Sayfanda birşey paylaş ve ben yeniden beğeneyim.Bu şekilde hack olmaz değil mi ? Duvarındakini beğenicem.

Paylaştım duvarımda yeni birşey yazıyor.

Sayfanı yenilermisin . Bak 453.14 kişi beğendi diyor( Bİz bu sırada hemen sayfa adminin beğeni sayısını gördüğü anı tahmin edip duvarındakini beğenmekten vazgeçiyoruz.Hızlı ve tahmin can alıcı nokta)

Şaşkın bir ifade olsa gerek. Az önce 453.14 kişi beğendi diyordu bunu ? Nasıl oldu bu.

Hilesi var demiştim ama inanmamıştın.

Bunu hileyi öğretirmisin banada ?

Hayır çok az insanda var ve ben kimseye öğretmiyorum.

Can alıcı msj gelir.Parayla sat kardeşm ? Ücreti neyse vereyim

Hayır kardeşim satılık değil.

Biraz daha ısrar eder ve biz tamam deriz öğreteyim.

Lütfen sayfandan admin yapar mısın beni page id-api ayarlarına bi kod eklicez ve beğen hilesi çalışacaktır.Senin kontrolünde olucaktır.

Ik mık dönemleri artık. Alabilirseniz alırsınız alamazsanız üzülmeyin.Bu kadar yazıyı okumakda erdemdir.Teşekkür ederim.

Not: Ee kardeşim sen az önce admin değildin ama beğeniyi 453.23 yaptın ? Der lafı koyabilirde. Eminim s.m yazısını okuyanlarda der.Göz yanılması yapalım mı ? Bİr de bu yazıyı tersten okuyayım. Benim bir sayfam var ve birşey paylaşıyorum hemen 453.23 kişi beğeniyior. Al link gir bak inanmıyorsan ..Düşünemek ..

1) Yeni bir sayfa oluştuyoruz.

Facebook Sayfa Oluşturma Adresi

2) Kategori seçin ve adınız yazan kısma "9991452.456 kişi" yazın ve uygula deyip devam edin.

3)Facebook Adresinizi Sayfanızın adıyla kullanın deyin. Bunun için sağ üst hesaplar,gizlilik, çıkış sekmesinde birde sayfanız gözükecektir.Ordan diyebilirsiniz ya da sayfanızdayken ekranda sağda bildiremler kısmıda da yapabilirsiniz.

4) Kurban sayfay’a gidin ve "Kimsenin beğenmediği" bir durum beğenin.Sonucu Gözlerinizle görün.

Not: UNUTMAYIN o durumu bir kiş dahi beğenirse sizin otomatikmen 2 kişi der.Sizden başka kimse beğenmiş olmucak. Dedim ya (Hız ve Tahmin) İşte bu yüzden.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.