Facedeki numarayı öğrenmenin yolu varmı yardım

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Selamun aleyküm arkadaşlar Facebooktaki şifremi yenile bölümündeki numarayı öğrenme şansımız varmı acaba yani +**********85 bu yıldızlı kısmı öğrenmem lazım yardımlarınızı bekliyorum.

nicotein25

Uzman üye
14 Nis 2013
1,262
0
Merhabalar , bu tür yolla değilde daha etkili sonuç alabilmek için , sosyal mühendislik ve keylogger rat gibi programlarla sağlam sonuçlar alabilirsin , bahsettiklerim hakkın da forumda yeteri kadar döküman mevcuttur , bahsettiğin şekil de numarayı göremiyoruz ne yazık ki :)
İyi Forumlar

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
Güzel bir sosyal mühendislik senaryosu ile öğrenmen mümkün. Fake hesap açman işine yarayacaktır diye düşünüyorum.
Şöyle bir yöntem de kullanabilirsin, o kişinin arkadaşlarından da sosyal mühendislikle öğrenebilirsin.

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Malesef rat yada keylogerle olcak iş değil çünkü hiç bir şekilde benden dosya almaz e mailinide siteden alınmış eski loglardan buldum. Saatlerdir sosyal mühendisliğimi kullanıyorum ama işe yaramıyor. Çevresinde benim tanıdıklarımdada numarası yok. Tek çare *** ları çözmek.

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Paşam benim bulduğum e mail zaten eski facesine ait ve onuda dondurmuş şifremi unuttum kısmından sadece 85 i öğrenebildim o yüzden *** ları çözmek mümkünmü diye merak ettim.

Sword-King

Katılımcı Üye
23 Tem 2014
739
0
Facebook un hotmail ise hotmail ine giriş yap deyilse bir tane hotmail aç ve facebook una 2.e-posta yap sonra hotmail e giriş yap ve hotmail ini facebook a bağla facebook arkdaşlarının bilgileri gözüküyo mail leri felan işe yarıyabilir .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.