Facem çalınıyor

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Ah Ah Şu Kız Arkadaşlar Niye Hep İşi Uzatırki :trl Adam Girmiş İPSİ Elinde İşte Daha Ne Yapıcaksın Yabancı Ülkedenmiş Gidip CIA'mi Vericeksin :trl Bu Arada Hoşgeldin Ve Bu Arada Aynı Konudan 2 Tane Açma Ve Tekrar Bu Arada Bütün Güvenlik Önlemlerini Al Ve Şifreni Değiştir Büyük Bi İhtimal Facebook Botu Giriş Yapmıştır.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Var. Mahkemeyi hackleyip resmi bi yazı çıkaracaksın. Bunu bilgi işleme götüreceksin. Onlar halledecekler.

:trl

Hiçbi yolu yok. Olsaydı zaten memlekette herkes ifşa olurdu

Simo1905

Üye
29 Tem 2017
51
0
İzmir
Adresini buldum, Ayrıca benim facem olsa fazla üstüne düşmem ama ablamın. Ablam da fazla meraklıdır. Kim yapmış falan diye birde bi sorum olacak instada sahte bi hesap ablamı takip edip mesaj atmış kişiyi bulabilir miyim

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Adresini buldum, Ayrıca benim facem olsa fazla üstüne düşmem ama ablamın. Ablam da fazla meraklıdır. Kim yapmış falan diye birde bi sorum olacak instada sahte bi hesap ablamı takip edip mesaj atmış kişiyi bulabilir miyim
Haydaaa Banada Geçen Biri Mesaj Attı Hemen FBI'ları Yönlendirdim Üstlerine Buldular... Töbe Yarabbim :D Sen Herkesi Bulmak Peşindesin Heralde.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Tanıdık çıkabilir o yüzden eğer bulursak çok işimize yarar. Düşmanlarımızı görmüş oluruz :RpS_cool:
Düşmanlarını Görmek İstiyorsan Aynaya Bak Ve İçindekiyle Savaş... Türlü Türlü Yöntemler Var Aslında Hotmaili Tahmin Etme Gibi Vesaire Veya Sahte Bi İngiltere Numarası Amerika Numarası Alarak SMS Atmasını İste Ve SMS Attığında O Kişi Numarası Görünür Sende Numaradan WP Yoluyla Veya Başka Yollarla Bulursun Kişiyi.

Simo1905

Üye
29 Tem 2017
51
0
İzmir
Düşmanlarını Görmek İstiyorsan Aynaya Bak Ve İçindekiyle Savaş... Türlü Türlü Yöntemler Var Aslında Hotmaili Tahmin Etme Gibi Vesaire Veya Sahte Bi İngiltere Numarası Amerika Numarası Alarak SMS Atmasını İste Ve SMS Attığında O Kişi Numarası Görünür Sende Numaradan WP Yoluyla Veya Başka Yollarla Bulursun Kişiyi.

Atlas okyanusunun ortasında bi adada yaşıyo gereksiz ya boşver San juan da

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Mahkemenin yapabildiği bizim yapamadığımız şeey ne acabaaaa :RpS_mad::RpS_mad:

Internet sağlayıcıları devletle iş birliği halinde çalışır. Ve her kullanıcının ev adresi, internet sağlayıcısında kayıtlıdır, eve internet çekilirken adres istenir.

Mahkeme kararı ile bu adres internet sağlayıcılarından istenir. Ha, sağlayıcıyı hacklemek de ayrı bi ihtimal. Sağlayıcı servera sızarsın, ip değerini girer kimliğini ev adresini telefon numarasını her haltını öğrenirsin. Tabi, kullanıcı hangi sağlayıcıyı kullanıyor önce bunu tespit etmen lazım ki uzun iş.

Pc ne trojan atılmış olabilir. Sağlam bi antivirüs ile tara şifreni değiş tüm cihazlardan çıkış yap ve şifreni kimseyle paylaşma

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
Moderatör tarafında düzenlendi:

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
Tabikide var..:D savcılıkla hiç bir alakası yok
bu arada internete o ip adresini yazınca haritadan yeri çıkıyor veya bunun için yani kişinin tam yerini öğreniceksen bunun için programlar var..:D

Allah Allah.Öyle mi ? Savcılıkla hiç alakası yok demek ? Bu kada insan mal yani ? Bak şimdi al sana ıp adresim "78.160.28.232" Allah aşkına benim adresimi bi bulsana programla cartla curtla hatta gel adresime bi kahve ısmarlayayım sana :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.