Fake Ask.fm Script V1 DrAvR(batuhan0088)

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
Fake Ask.fm Scripti V1 Sizlerle

Evet arkadaşlar bugün sizlerle fake ask.fm scriptini paylaşıyorum.Bu scripti bir arkadaşımızın isteğiyle yazmış bulunmaktayım.Script ilk versiyon olduğu için hatalar açıklar olabilir.Bana Bunları Bildirirseniz memnun olurum.V2 çıkartırsam eğer onu daha iyi hale getirmiş oluruz.Evet fazla söze gerek yok.Gelelim scripti anlatmaya;

Evet arkadaşlar script sade kolay bir script.Herhangi bir anti-virüs yada kimlik avı sıkıntısı yaşanmayacakdır.Eğer problem olursa bana mesaj atın.Scripti karşı tarafa attığınız zaman ve karşı taraf siteyi açtığında karşısına kullanıcı adı ve şifre gelicek oraya bilgileri girdiği zaman bilgiler admin paneline gidecekdir.Bukadar basit bir scripttir herkese kolay gelsin.

Kurulum;
Connections içindeki dosyayı açın ve bilgileri girin.Daha sonra phpmyadmin'e .sql dosyasını okutun.
Daha önce 2014 Fake Facebook V2 konusunda bunu anlatmıştım.İsterseniz ordan bakabilirsiniz.Yapılış aynıdır.

Fake Ask.fm Demo
Fake Ask.fm Demo Admin Paneli
Scriptin admin paneline giriş bilgileri;
Kullanıcı Adı: dravr
Şifre: 123
daha sonra değiştirebilirsiniz.

LİNKLER
Fake Ask.fm Dosya.tc İndir
Fake Ask.fm MediaFire İndir
Fake Ask.fm App.Box İndir

Virüs Total

Çaldığınız hesaplardan herhangi bir oluşucak sorunlardan dolayı TurkHackTeam ve Turkhackteam Batuhan0088 kullanıcısı sorumlu değil sorumlu tutulamaz.

Son düzenleme:
6 May 2014
231
0
Fake Ask.fm Scripti V1 Sizlerle

Evet arkadaşlar bugün sizlerle fake ask.fm scriptini paylaşıyorum.Bu scripti bir arkadaşımızın isteğiyle yazmış bulunmaktayım.Script ilk versiyon olduğu için hatalar açıklar olabilir.Bana Bunları Bildirirseniz memnun olurum.V2 çıkartırsam eğer onu daha iyi hale getirmiş oluruz.Evet fazla söze gerek yok.Gelelim scripti anlatmaya;

Evet arkadaşlar script sade kolay bir script.Herhangi bir anti-virüs yada kimlik avı sıkıntısı yaşanmayacakdır.Eğer problem olursa bana mesaj atın.Scripti karşı tarafa attığınız zaman ve karşı taraf siteyi açtığında karşısına kullanıcı adı ve şifre gelicek oraya bilgileri girdiği zaman bilgiler admin paneline gidecekdir.Bukadar basit bir scripttir herkese kolay gelsin.

Kurulum;
Connections içindeki dosyayı açın ve bilgileri girin.Daha sonra phpmyadmin'e .sql dosyasını okutun.
Daha önce 2014 Fake Facebook V2 konusunda bunu anlatmıştım.İsterseniz ordan bakabilirsiniz.Yapılış aynıdır.

Fake Ask.fm Demo
Fake Ask.fm Demo Admin Paneli
Scriptin admin paneline giriş bilgileri;
Kullanıcı Adı: dravr
Şifre: 123
daha sonra değiştirebilirsiniz.

LİNKLER
Fake Ask.fm Dosya.tc İndir
Fake Ask.fm MediaFire İndir
Fake Ask.fm App.Box İndir

Virüs Total

Çaldığınız hesaplardan herhangi bir oluşucak sorunlardan dolayı TurkHackTeam ve Turkhackteam Batuhan0088 kullanıcısı sorumlu değil sorumlu tutulamaz.

connection bölümünde kullanıcı adı falan yazıyorya. senin not bıraktığın yerlere mi yazcaz bilgileri yoksa fakeaskfm yazan yere mi ?

6 May 2014
231
0
Hocam sql yi bole yaptım bu doğrumu ?
GngPr6.png

ftp ye attm dosyaları boyle bir sayfa çıktı karşıma :
O25VjQ.png

ne yapmalıyım ?

lqrden

Yeni üye
20 Ağu 2011
22
0
hocam ben 000webhost tan yaptım site oldu ama reklam veriyor vede facede 1 2 defa mesaj olarak attıktan sonra face engel veriyor ne yapabilirim ?

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
Hocam sql yi bole yaptım bu doğrumu ?
GngPr6.png

ftp ye attm dosyaları boyle bir sayfa çıktı karşıma :
O25VjQ.png

ne yapmalıyım ?
hocam index dosyası atılmamış index.php yi attığınızdan emin olun

hocam ben 000webhost tan yaptım site oldu ama reklam veriyor vede facede 1 2 defa mesaj olarak attıktan sonra face engel veriyor ne yapabilirim ?

hocam ücretsiz hostlar böyledir tekrar tekrar domain almanız gerekli ard arda paylaşımda spamlanıyor hemen

TheEagle1453

Yeni üye
21 Nis 2014
1
0
Hocam ben biraz bilgisizimde siz Index of / nasıl hazırladınız kısa bir özetle söylerseniz ya da konusu varsa Türk Hack Team'de verirmisiniz ? Ben index yaptıktan sonra sizin gibi yayınlayamıyorum da
yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden teşekkür ederim :D

ULTRAKAOS

Katılımcı Üye
24 Haz 2014
380
0
29
root@kaos~#
Hocam ben biraz bilgisizimde siz Index of / nasıl hazırladınız kısa bir özetle söylerseniz ya da konusu varsa Türk Hack Team'de verirmisiniz ? Ben index yaptıktan sonra sizin gibi yayınlayamıyorum da
yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden teşekkür ederim :D

Kardeşim " index of " yapmana gerek yok. Dosyaları indir. Dosyaların içinde bulunan Connections açın kendi sql bilgilerini girin.Daha sonra phpmyadmin'e .sql dosyasını okutun. Diğer dosyaları de ftp ile hostunuza gönderin tamamdır.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.