[FAKE]DDOS PROGRAMI v1.0(İnsanları Kandırın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Merhaba Arakadaşlar,türk hack teamde hiç program paylaşmadım bende sosyal mühendislikle birleştireceğiniz fake ddos programını tanıtacağım arkadaşlar bu verdiğim programı RAT PROGRAMIYLA birleştirip trojan olarak kullanabilirsiniz

+Programın Adı =[TR]DDOS ATAK
+Program Dili = Visual Basic
+Yapan = Ben
+Programın Amacı = RAT PROGRAMIYLA BİRLEŞTİREREK TROJAN OLARAK ARKADAŞLARINIZA YOLLAYABİLİRSİNİZ
+Programın Kullanışı = Server adını ip'sini ve kullanım koşullarını okuyarak butona(hacklemeye başla) tıkladığınızda hata alırsınız

+++Program Görüntüleri
Q2dv5y.png

KULLANIŞLI ARAYÜZ
3z4v50.png

BOŞ GİRDİĞİNİZ YERLER DOLDURULACAK !!!
nlqj6N.png

Butona Tıkladığınızda Hiçbirşey Yapmaz

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Dostum Mantıklı Fakat Amatör Yapımına Benziyor Renkler Yazılar VB.

Yorumunuz için teşekkürler fakat ilk programım olduğu ve tasarımımın kötü olduğu için biraz öyle oldu kusura bakma

elimize ne geçecek ve bu nasıl program labelleri transparent bile yapmamışsın :D

Yorumunuz için teşekkürler fakat ilk programım olduğu ve tasarımımın kötü olduğu için biraz öyle oldu
sende kusura bakma

Tasarımın kötü olmasının nedeni;
1)benim tasarımım kötüdür
2)diğer ddos programlarına bakarsak adamlar tasarıma önem veriyor ama başlığı okursanız türk yazıyor türklerin kendi el yapımı gözükmesi için tasarıma önem vermedim

Moderatör tarafında düzenlendi:
16 Eyl 2018
88
5
x
Yorumunuz için teşekkürler fakat ilk programım olduğu ve tasarımımın kötü olduğu için biraz öyle oldu kusura bakma

Yorumunuz için teşekkürler fakat ilk programım olduğu ve tasarımımın kötü olduğu için biraz öyle oldu
sende kusura bakma

Tasarımın kötü olmasının nedeni;
1)benim tasarımım kötüdür
2)diğer ddos programlarına bakarsak adamlar tasarıma önem veriyor ama başlığı okursanız türk yazıyor türklerin kendi el yapımı gözükmesi için tasarıma önem vermedim

yok reis sorun değil öğrene öğrene yaparsın canını sıkma

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED
Yok yani anlıyorum sizide biraz üzüldüm ama demekki tasarım önemliymiş zaten önemli olanda hatalardan ders çıkarabilmek değilmidir

Arkamda durduğun için çok teşekkür ederim

Kardeşim Teker Teker Yazıp Durma Artık. + Olarak 2. Sayfaya Düşmeden Konuna Güncel Atma Yazdığın Yorumları Bir Yorumda Topla. 'PALA Hocamızın Senin Mesajını Düzenlediği Gibi Yap Takip Ediyorum Ve Hâlâ Aynı Şeyleri Yapıyorsun

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Kardeşim Teker Teker Yazıp Durma Artık. + Olarak 2. Sayfaya Düşmeden Konuna Güncel Atma Yazdığın Yorumları Bir Yorumda Topla. 'PALA Hocamızın Senin Mesajını Düzenlediği Gibi Yap Takip Ediyorum Ve Hâlâ Aynı Şeyleri Yapıyorsun

Nasıl yapıldığını bilmiyordum sayende kızdığın için öğrendim ama konumun başta çıkması için yorum yazmak gerekiyo

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED
Nasıl yapıldığını bilmiyordum sayende kızdığın için öğrendim ama konumun başta çıkması için yorum yazmak gerekiyo

2. Sayfaya Düşmeden Güncel Atman Yasak ? Kurallar'da Yazıyor Okusaydın Eğer Görürdün. Bide Kızmak Değil Yanlış Anlama Diğer Üyelerin Konuları Alta Düşüyor

Son düzenleme:

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
2. Sayfaya Düşmeden Güncel Atman Yasak ? Kurallar'da Yazıyor Okusaydın Eğer Görürdün. Bide Kızmak Değil Yanlış Anlama Diğer Üyelerin Konuları Alta Düşüyor

Teşekkürler yardımınız için konumun üste çıkması için yorum yazmak yerine ne yapmalıyım

Konu aktiftir!!!!
Tasarımı geliştirilecektir

Wonoyt

Üye
15 Mar 2018
61
0
25
C:/
Merhaba Arakadaşlar,türk hack teamde hiç program paylaşmadım bende sosyal mühendislikle birleştireceğiniz fake ddos programını tanıtacağım arkadaşlar bu verdiğim programı RAT PROGRAMIYLA birleştirip trojan olarak kullanabilirsiniz Programın Adı =[TR]DDOS ATAK Program Dili = Visual Basic Yapan = Ben Programın Amacı = RAT...
Hocam Bu android uyumlu mu

Wonkaa

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
504
0
hocam emek vermişsinizde görsel açıdan biraz daha ilerleme olsaydı iyi olabilirdi
kendimce eksiler

yazı boyutları ve renkleri
hacklemeye basla :D
çok çok basit hocam geniş birşey yapabilirdiniz nebileyim

ddos atack speed yazıp altına label koyabilirdiniz
arkada türk bayrağı olması hoş fakat her hack bölümünde şüpheden çok basitlik ve fakelik oluşturuyor

türk bayrağına lafım yok beyler o bayrak için ölürüm fakat

dalgalanan türk bayrağı yapabilirdin
veya dönen bir dünya sınırlarıda yeşillendirebilirdin

neyse hocam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.