Fake Facebook Engellendi Sorunu !!!

27 Ara 2010
67
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar;

3-4 Gündür, Bir Fake Yapayım Dedim Nerdeyse Ben Fake Oluyordum Kafamın İçi Fake Oldu :D

Neyse Sonunda Birşeyler Yaptık Çok Şükür, Bu Seferde Engel Sorunu Çıktı HAYDİİİ ! :mml

Fake Facebook Sitem: tr-tr-facebook-homepage-login.tk

Girip Bakarsanız Anlarsınız Ne Demek İstediğimi - Sitemin Nasıl Olduğuna Bakmayı'da Unutmayın Tabi Bu Arada Çok Cici Oldu :RpS_thumbsup:

Bu Sorunu Nasıl Gidebilirim - Yardımcı Olan Olmayan Herkesten ALLAH Razı Olsun

ACİL !!! ÇÖZÜMLERİNİZİ BEKLİYORUM KARDEŞLERİM ...

NOT:BURALARDAYIM :D

Son düzenleme:
27 Ara 2010
67
0
Chrome Hata Vermiyor;

Gireceğiniz Sitede Kimlik Avı Yapıldığı Tespit Edildi, Diyor İnternet Explorer'de Normal Giriyor Direk,

Edit'lemek Gerekiyor Ama Nereleri Düzelteceqimi Bilmiyorum Bu Şekilde Chrome & Mozilla'ya

Yakalanmaması İçin, Bilen Arkadaşların Yardımlarını Bekliyorum ..!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.