Fake Facebook Script 2020- Kolay Yoldan Hesap Çalma

dolma1

Yeni üye
27 Kas 2009
9
0
herşeyi yaptım fakat siteme girdiğimde Congratulations! Your free hosting account has been activated.
You can now use FTP or the file manager in your cPanel to upload your site.

Need more power than free hosting ?
We would recommend using
Premium Web Hosting

Would you like to start your own free hosting company?
Click here to find out how!

şöyle bişiler çıkıyor yardım eder mısın

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
herşeyi yaptım fakat siteme girdiğimde Congratulations! Your free hosting account has been activated.
You can now use FTP or the file manager in your cPanel to upload your site.

Need more power than free hosting ?
We would recommend using
Premium Web Hosting

Would you like to start your own free hosting company?
Click here to find out how!

şöyle bişiler çıkıyor yardım eder mısın

E sen filezilla ya hiç bulaşmamışsın ki kardeşim :) daha dosyalar atılacak.

sonerx

Yeni üye
19 Eki 2007
1
0
Mosileno kardeş,sorup duruyorsuz

çok teşekkürler emeğine ancak arkadaşım olmayan birini nasıl kurban edicem bi anlatsan hele ,bu konuda çok soru sorulmuş ama detay hiç yazmamışsınız,imkanı yoksa olmaz deyin de uğraşmayalım boşuna ,lütfenn!

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
çok teşekkürler emeğine ancak arkadaşım olmayan birini nasıl kurban edicem bi anlatsan hele ,bu konuda çok soru sorulmuş ama detay hiç yazmamışsınız,imkanı yoksa olmaz deyin de uğraşmayalım boşuna ,lütfenn!
Orası senın yaratıcılığına kalmış birşey öncelikle hacklemek istediğin kişinin adıyla ılgılı bı hosting al sonrası kolay mesela ona gonderıp hakkında caps yapmışlar diyebilirsin hemen tıklayacaktır emın ol :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.