Fake hesap

St0r

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
406
0
Arkadaşlar fake hesaplarla ilgili bilgisi iyi olan birisi var mı? Özelden bir şey soracağım. Bilişim suçları ile de ilgili.

St0r

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
406
0
Yok çok önemli bir şey değildi. Bir çöpçatanlık uygulamasında fake maillerle hesap açmıştım. Instangramda biraz bilindik birisin fotolarını kullanmıştım. Hesapları kapattım da başka hesap kaldıysa sıkıntı olur mu diye kafama takılmıştı. Kendimi rahatlatamadığımdan birisine soruyum demiştim.

TurkDeli

Üye
15 Mar 2017
106
0
Dünya
Yok çok önemli bir şey değildi. Bir çöpçatanlık uygulamasında fake maillerle hesap açmıştım. Instangramda biraz bilindik birisin fotolarını kullanmıştım. Hesapları kapattım da başka hesap kaldıysa sıkıntı olur mu diye kafama takılmıştı. Kendimi rahatlatamadığımdan birisine soruyum demiştim.

"Sahte hesap suçtur" diye biliyorum.
Gerekli bir çok makaleye arama motorlarından ulaşabilirsiniz.

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Bilgisayarla ilgilenen birinin fake hesabını açmıştı bir arkadaşım sonrasında karşısındaki adam ona hayatı zehir edicek derecede şeyler yaşatmıştı tabiki bu normal birine karşı geçerli değil dava hakkı bile yok bir şekilde dava açmaya şansı olsa bile şuan onunla ilgilenilmez dostum korkun olmasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.