Fake instagram hesabı açamıyorum banlanıyor

gokturkkurutogl

Yeni üye
23 Nis 2021
30
0
Herkese merhaba arkadaşlar. Fake instagram açamıyorum açtığım tüm hesaplar çöp olup doğrulamaya giriyor. Google yandex gibi büyük yerlerden mail alsamda bloke oluyor geçici mailde alsam bloke oluyor. Ip değiştirdim vpn kullandım sonuç aynı. Ne yapmalıyım? Sorun resimdeki gibi maile gelen doğrulama kodunu girer girmez resimdeki sayfaya atıyor

noqdn7.JPG

punkc0de

Üye
20 Şub 2021
96
4
127.0.0.1
instagram uygulamasında kayıtlı hesabın varsa uygulama üzerinden yeni hesap oluştur de kullanıcı adını ve şifreni yaz e-posta ve telefon numarası kullanmayı istemiyorum orjinal hesabımın mailini kullanmayı istiyorum diye seçenek çıkıcaktır ona tıkla o zaman doğrulamaya düşmez lakin bir den fazla hesap açamıyorsun..

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
4
230
Loxcey Sixs
Merhabalar; eğer sahte bir hesap açmak istiyorsanız sahte hesaplar için konulan
ayırt etme algoritmalarını atlatmanız gerekmekte. VPN kullanmanız doğru bir şey kullanmaya devam edin.
Fakat instagram açmadan önce hesabın engel almaması için öncelikle bir facebook hesabı açın
ve açarken de telefon numarası onayı yapın. Ardından facebook hesabına profil fotoğrafı ekleyin.
Instagram'a geri dönüp yeni bir hesap açmayı seçin, hesabı facebook ile açmayı seçin.
Yani facebook ile instagram girişi yapın. Hesabınıza profil fotoğrafı ekleyin. Hakkında yazısını güncelleyin.
Bu şekilde engel almayacaksınız. Facebook hesabından doğrulamış olduğunuz numarayı bile kaldırabilirsiniz.
Bir de VPN kullanmak yerine modeminizi açıp kapamayı da deneyebilirsiniz. IP adresiniz değişecektir.

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Merhaba değerli üye. Bu sorunun oluşmasının temel nedeni birden çok hesap açmaya çalışmanız. Bir çok kez hesap açmışsınız ve açılan hesapları phising denn dolayı veya herhangi bir sebepten dolayı kapanmış. Bu nedenle açılan hesaplarınız kapanıyor. Robot olarak tanındığınız için hesaplara giriş yapılmasına izin bile verilmiyor. Hesapları numara doğrulama yaptıktan sonra 38 Formu ile açabilirsiniz. Açtığınız hesapların bu duruma düşmemesi için farklı ip kullanmanız. Büyük ihtimalle ipnizden engel yemişsiniz. İp değiştirin modemi sıfırlayın. Olursa farklı arkadaşınızın cihazını kullanarak farklı ip den de deneyebilirsiniz. Bunun olmaması durumunda. Aşağıya bırakacağım form ile bu durumdaki hesaplarınızı 24 saat sonra açabilirsiniz.

38 formu

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Merhaba değerli üye İnstagram 5 kere hesap açma hakkı veriyor sürekli olunca ban durumu oluyor başka bir wifi üzerinden deneyebilirsiniz veya Uygulama klonlanmak en mantıklı çözüm ama oda riskli sayfa ile girecekseniz kişisel için uygulama klonlama mantıklı Instagram artık IPV4'ü görmekte, yani IPV6 ile port çogaltma yöntemiyle kullandıysanız her kadar port olursa olsun Instagram artık yalnız IPV4'ü görebiliyor. Dolayısıyla çok fazla işlemde IP'i askıya alabiliyor. Bu durum tamamen bir ban degildir, hesabı ve kullanılan IP'i bir süre (1 hafta) dinlendirmek ve daha sonrasında farklı bir IP ile hesabınıza giriş yapmak problemi çözebilir.

Başka bir çözüm olarak bilgisayarınıza windows mağazasından instagramı indirip o uygulama üzerinden hesap açıyorsunuz. veya mobilde uygulama çerezleri temizlemeyi deneyebilirsiiz modeminizi resetleyebilirsiniz veya arkadaşların dediği gibi parallel space gibi uygulamalar var play store da indirerek uygulamalarınızı klonlayabilirisiniz fakat telefonu epey kastırıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.