Fake instagram hesabının kapanmaması için önlemler

MoKoK031

Üye
24 Haz 2015
240
0
eskişehir
Arkadaşlar 2 tane fake inst hesabı açtım işletme profili yaptım vs 2000 takipçisi falan vardı bugün teki kapatılmış tekrar açmayada çalışmadım 2000 takipçi az diye ama bu kadar kolay kapanmasını anlıyamadım sizce tekrar açtığımda ne gibi önlemler almalıyım bilgisi olan varmı önerilerde bulunabilecek teşekkür veririm.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Arkadaşlar 2 tane fake inst hesabı açtım işletme profili yaptım vs 2000 takipçisi falan vardı bugün teki kapatılmış tekrar açmayada çalışmadım 2000 takipçi az diye ama bu kadar kolay kapanmasını anlıyamadım sizce tekrar açtığımda ne gibi önlemler almalıyım bilgisi olan varmı önerilerde bulunabilecek teşekkür veririm.
bu konuyu copy paste aynı benim gibi 2 tane fake hesap açtim birisi 2 k oburu 9.2 k 2klik olan kapandi az once hesapta açamiyorum vpnlede bağlandim uzugunuz şuan kaydolamiyorsunuz falan diyor delirecemmm

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
açtığın kişinin tanıdıklarını takip etme profilini kapalı tut yoksa bir şikayette gider profil tek önlem bu !

SeVaRuS

Üye
1 Şub 2012
140
0
Telefon ve mail doğrulamasını yapmakta da fayda var. Bir de vpn açık veya kapalıyken giriyorsan konum çok uzak gösterdiği için hesabı güvenlik amacıyla kitliyor ona dikkat et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.