Fake instagram için Fake numara lazım

Niflheim

Üye
30 Haz 2019
72
2
Merhaba arkadaşlar

Fake instagram hesabına ihtiyacım var.Ancak yeni üyelik açarken telefon numarası girmek şart.
Kendi numaramı girdiğim takdirde,Numaramdan ötürü numaramın kayıtlı olduğu kişilerin önerilenlerinde çıkıyorum.(denedim daha önce)

Bu yüzden fake numara üzerine kayıt olmam gerekiyor.Biliyorsunuz ki aktivasyon kodu gelecek numaraya.Bana ait olmayan fake bir numara üzerinden aktivasyon kodunu etkinleştirip nasıl hesap açabilirim yardımcı olabilicek birileri var mıdır

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,216
22
1,146
JİGK
Merhaba arkadaşlar

Fake instagram hesabına ihtiyacım var.Ancak yeni üyelik açarken telefon numarası girmek şart.
Kendi numaramı girdiğim takdirde,Numaramdan ötürü numaramın kayıtlı olduğu kişilerin önerilenlerinde çıkıyorum.(denedim daha önce)

Bu yüzden fake numara üzerine kayıt olmam gerekiyor.Biliyorsunuz ki aktivasyon kodu gelecek numaraya.Bana ait olmayan fake bir numara üzerinden aktivasyon kodunu etkinleştirip nasıl hesap açabilirim yardımcı olabilicek birileri var mıdır
Geçici numara amacı taşıyan bir programı Whatsapp için anlatmıştım (Whatsapp Hakkında 5 Temel Soru ve Cevapları)
Özetle;
5- Geçici numara nasıl alınır?
*Bazı geçici numara siteleri ve programları mevcuttur. Ben Textnow adlı programı apk olarak indirip kurdum. Temp mail üzerinden geçici bir e-posta alarak TextNow'a kayıt oldum. Sende bu sayede geçici numarayı istediğin platformda kullanabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.